30.10. 2022. A.D.

1. Dziś odbędzie się wsparcie dla ks. Dariusza Ryłko, który pracował w naszym dekanacie.
  2. W niedzielę zapraszamy na różaniec o godz. 11.15 w Kołczygłowach, a w Łubnie o 09.30, a w tygodniu o godz. 17.00.
  3. W dniu dzisiejszym tj. 30 października zapraszamy na coroczny Bal Wszystkich Świętych do najmłodszych po dorosłych. Początek uroczystości Msza św. o godz. 16.00 w kościele. Przypominany, aby uczestniczyć w Balu należy mieć przebranie za świętego, błogosławionego czy też za anioła. Bal będzie poprowadzony przez wodzireja Marcela. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc organizację tego Balu, to istnieje taka możliwość. Ciasta, które zostały przygotowane proszę o przyniesienie do GOK-u w dniu dzisiejszym o godz. 13.30, równocześnie na tą godzinę proszę o przybycie osób, które pomogą przy dekoracji.
  4. W poniedziałek o godz. 15.00 w salce JPII zbiórka dla ministrantów oraz dla kandydatów.
  5. W poniedziałek zapraszamy do spowiedzi świętej i tak: w Łubnie od godz. 16.30 do Mszy św. w Kołczygłowach od godz. 16.30 – 18.00.
  6. We wtorek przypada uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. jak w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.45 odbędzie się procesja na cmentarz. Przypominamy, że w dniach od 1-8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiące: Komunia święta w każdym dniu oraz modlitwy za zmarłych i pobożne nawiedzenie cmentarza.
  7. W dniu 1 listopada przed kościołem, będzie stać młodzież ze szkoły w Niepoględziu, która będzie zbierała fundusze na hospicjum w Słupsku.
  8. W dniu 01 listopada naszym cmentarzu będą stać nasi strażacy puszką w godzinach od 09.00 – 14.00, aby ten sposób wesprzeć fundusze co do funkcjonowania naszego cmentarza i dbania o jego wygląd. W tym roku został odświeżony płot cmentarny, i naprawione oświetlenie.
  9. Przy konfesjonale są wyłożone karteczki – wypominki jednorazowe jak i na Msze św. zbiorowe, wkładając wypisane karteczki proszę zwrócić uwagę na daty i godziny modlitw.
  10. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do spowiedzi w poniedziałek młodzież i dzieci, a w piątek dorosłych. 16.30 w Kołczygłowach i w Łubnie. Młodzież bierzmowana ma to wpisane w program przygotowawczy do sakramentu bierzmowania w piątek zapraszamy.
  11. Chorych odwiedzimy w piątek: ks. proboszcz od godz.10.00; ks. wikariusz od godz.08.00.
  12. W piątek rozpoczyna się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, zapraszamy do modlitwy indywidualnej jak i prowadzonej przez księży i tak: w Kołczygłowach od godz. 21.00- 22.00 – ks. proboszcz, a w Łubnie po Mszy świętej ks. wikariusz. Adoracja nocna zakończy się o godz. 07.30 w sobotę połączona z Mszą św.
  13. W sobotę do kościoła w Łubnie zapraszamy na Mszę św. w intencji Koła Łowieckiego Hubertus na godz. 07.30.
  14. W sobotę Wspólnota Domowego Kościoła rejonu bytowskiego zaprasza wszystkich małżonków naszej parafii na Mszę św. o godz. 17.00 po której odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i świadectwo małżeństw. Modlitwy i spotkanie poprowadzi ks. Jarosław Oszuścik.
  15. W niedzielę za tydzień o godz. 07.30 i o godz. 09.30 w Łubnie zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym: aby dzieci, które cierpią, te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty, miały dostęp do edukacji i na nowo mogły zaznać miłości w rodzinach.
  16. Istnieje możliwość wspólnego wyjazdu do kina w Bytowie na najnowszy film o Medjugorie za tydzień o godz. 13.00, a film jest o godz. 14.00. Film jest tylko w sobotę i w niedzielę. Zarezerwowałem 60 biletów. Proszę o zapisywanie się w biurze parafialnym. Decyduje kolejność zgłoszeń. Film jest bardzo polecany jako rzetelna ocena wydarzeń tam się dokonujących.
  17. Kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowujące się do sakramentu bierzmowania w salce odbędzie 08 listopada dla dziewcząt. Proszę pamiętać o zabraniu Pisma Świętego
  18. Poświęcenie grobów odbędzie się tradycyjnie w dniu 1 listopada, po procesji. Tym samy pragnę przypomnieć o przedłużeniu opłat grobów naszych bliskich, gdyż po upływie 20 lat, miejsca te mogą zostać przeznaczone dla innych zmarłych. Bardzo prosimy o dbanie o groby zmarłych i wyrzucanie śmieci do pojemników, a nie gdzie się da.
  19. Opłaty za pomnik proszę dokonywać w biurze na kilka dni przed przyjazdem z pomnikiem.
  20. Msze św. gregoriańskie proszę zamawiać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, aby jak najlepiej dopasować termin. Przypominany, że również dobrą naszą pamięcią jest modlitwa Mszą św. za naszych zmarłych.
  21. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Janina Pietrzak z Łubna. Dobry Jezu, a nasz Panie….
  22. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” i „w Rodzinie”.
  23. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.