06.11. 2022. A.D.

1. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim osobą, które zaangażowały się w przeprowadzenie Balu Wszystkich Świętych.
  2. Słowa wdzięczności kieruję również do Gminnego Ośrodka Kultury w Kołczygłowach za okazaną pomoc przez nagłośnienie na cmentarzu przy uroczystości Wszystkich Świętych w dniu 1 listopada, jak również naszych Strażaków za zapewnienie bezpieczeństwa podczas precesji i za życzliwość przy zbiórce funduszy na cmentarzu. Bóg zapłać.
  3. Dziś o godz. 07.30 i o godz. 09.30 w Łubnie zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym: aby dzieci, które cierpią, te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty, miały dostęp do edukacji i na nowo mogły zaznać miłości w rodzinach.
  4. Istnieje możliwość wspólnego wyjazdu do kina w Bytowie na najnowszy film o Medjugorie w dniu dzisiejszym o godz. 13.15, na film o godz. 14.00. Film jest bardzo polecany jako rzetelna ocena wydarzeń tam się dokonujących.
  5. W poniedziałek o godz. 15.00 w salce JPII zbiórka dla ministrantów oraz dla kandydatów.
  6. Kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowujące się do sakramentu bierzmowania w salce odbędzie 09 listopada tj. środę dla dziewcząt o godz. 16.00 Proszę pamiętać o zabraniu Pisma Świętego.
  7. Biskup pelpliński Ryszard Kasyna udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 11 listopada br.
  8. W dniu 11 listopada zapraszamy na godz. 11.00 na Mszę św. za Ojczyznę, aby uprosić łaskę pokoju. W tym dniu zapraszamy na Marsz dla Niepodległej, który zbiórka po Mszy św. przy Gminnym Ośrodku Kultury. Będziemy również zbierali fundusze dla Marak Mroczka. Jest też do wywalczanie Puchar Proboszcza dla najliczniejszej rodziny, czy grupy lub klubu. Przyjdźmy dla Ojczyzny i dla wsparcia Marka. Zapraszamy.
  9. Za tydzień kolekta inwestycyjna na rzecz naszej parafii, witraże i sprawy bieżące. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  10. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach poświęcenie książeczek do Pierwszej Komunii Świętej, a o godz. 11.45 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Bardzo proszę o przybycie na tą godzinę również rodziców naszej młodzieży.
  11. Za tydzień tak jak każdego roku do puszek przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na Kościół w Potrzebie w tym roku wsparciem zostanie kościół na Ukrainie.
  12. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w rekolekcjach parafialnych, które będą przygotowaniem do odpustu parafialnego w dniach od 18-20 listopada. Spróbujmy znaleźć czas, aby mieć okazję do odnowy i pogłębienia swojego życia religijnego.
  13. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Zuzanna Rekowska z Przyborza oraz Zbigniew Kucharski z Kołczygłów. Dobry Jezu, a nasz Panie….
  14. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.