13.11. 2022. A.D.

1. Dziś kolekta inwestycyjna na rzecz naszej parafii, witraże i sprawy bieżące. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach poświęcenie książeczek do Pierwszej Komunii Świętej, a o godz. 11.45 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Bardzo proszę o przybycie na tą godzinę również rodziców naszej młodzieży.
  3. Dziś tak jak każdego roku do puszek przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na Kościół w Potrzebie w tym roku wsparciem zostanie kościół na Ukrainie.
  4. Już dziś proszę o zaplanowanie sobie czasu na spotkania rekolekcyjne w dniach  18-20 listopad przed odpustem Chrystusa Króla jak i przed adwentem. Msze święte z nauką rekolekcyjną od piątku do niedzieli. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Jan Ćwikowski ze zgromadzenia księży Redemptorystów. Naszą formą podziękowania będą ofiary zbierane w piątek i w sobotę.
  5. Okazja do spowiedzi świętej będzie miała miejsce 30 minut przez Mszą św.
  6. Od poniedziałku do czwartku w Łubnie o godz. 17.00 będzie odmawiany różaniec w intencji zdrowia Marka Mroczka. Zachęcamy do włączenia się w tą modlitwę.
  7. W poniedziałek o godz. 15.00 w salce JPII zbiórka dla ministrantów oraz dla kandydatów.
  8. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne dla Franciszkanów Maryi , proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  9. W środę na plebanię po Mszy św. zapraszam zelatorki z wszystkich Róż z różańcowych, bardzo proszę, aby wszystkie panie odpowiedzialne za daną różę przybyły.
  10. Kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowujące się do sakramentu bierzmowania w salce odbędzie 16 listopada tj. środę dla chłopców o godz. 16.00. Proszę pamiętać o zabraniu Pisma Świętego.
  11. Za tydzień suma odpustowa o godz. 12.00 w intencji parafian.
  12. Za tydzień będziemy wspierać modlitwą jak i ofiarą materialną nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.