20.11. 2022. A.D.

1. Dziś odpust w naszej parafii  suma odpustowa o godz. 12.00 w intencji parafian.
  2. Bardzo dziękuję ks. Janowi Ćwikowskiem za przeprowadzone rekolekcje parafialne przygotowujące nas do odpustu Chrystusa Króla. Bóg zapłać.
  3. Dziś  będziemy wspierać modlitwą jak i ofiarą materialną nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  4. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne dla Franciszkanów Maryi , proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  5. Za tydzień rozpoczyna się adwent od przyszłej niedzieli będzie można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny oraz świece Caritas.
  6. Dzieci prosimy aby już teraz przygotowały sobie lampiony adwentowe. Dla dzieci, które będą najliczniej uczestniczyć w Roratach jest przygotowana niespodziana związana z wyjazdem do Słupska. Szczegóły zostaną podane za tydzień.
  7. Przy kościele i przy szkole ruszy kolejna raz akcja „Paczuszka dla Maluszka”
  8. Gratulujemy naszym ministrantom 3 miejsca w rozgrywkach piłki halowej, które zostały rozegrane w dniu wczorajszym w Tuchomiu. Gratulujemy raz jeszcze.
  9. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi