27.11. 2022. A.D.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się adwent jest możliwość nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny oraz świece Caritas w cenie 15 mała i duża 20 zł., są czerwone i białe.
  2. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne dla Franciszkanów Maryi , proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  3. Dzieci i dorosłych zapraszamy na Mszę św. roratnich od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, prosimy, aby przygotować sobie lampiony adwentowe. Dla dzieci, które będą najliczniej uczestniczyć w Roratach, będą mogły brać udział w wspólnym wyjeździe niespodziance do Słupska (albo kino albo trampoliny). W Łubnie Msze św. od środę, czwartek piątek o godz. 16.00. Wyjazd dla tych osób, które będą miały najwięcej potwierdzonych dni roratnich.
  4. Przy kościele i przy szkole ruszy kolejna raz akcja „Paczuszka dla Maluszka” w kruchcie znajdują się specjalne podpowiedzi co można zakupić w ramach wsparcia.
  5. W piątek odwiedzimy chorych ks. wikariusz od godz. 08.00, a ks. proboszcz od godz.10.00. prosimy o zgłaszanie chorych.
  6. Młodzież bierzmowaną zapraszamy do spowiedzi w czwartek o godz.16.00, a w piątek na Mszę św. z okazji pierwszego piątku miesiąca. Bardzo proszę o dopilnowanie przez rodziców.
  7. Spowiedź święta w piątek dla dzieci z klas 4-8 i starszych w Kołczygłowach od godz. 16.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie od godz. 15.30 do Mszy św.
  8. W piątek po Mszy św. zapraszamy na nocną adorację Najświętszego Sakramentu, w Łubnie adoracja po Mszy św., a w Kołczygłowach o godz. 21.00 – 22.00 prowadzona przez księży. Zakończy się wspólnym różańcem o godz. 07.30 w sobotę o po nim Msza Św. o godz.08.00. w pierwszą sobotę miesiąca.
  9. Za tydzień niedzielę zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30.
  10. Za tydzień przed kościołem jak każdego roku w II niedzielę Adwentu wsparcie Kościołów na Wschodzie.  W tym roku zostaje pragniemy wrócić szczególną uwagę na Wielki Głód, w wyniku, którego Stalin w 1932-33 doprowadził do śmierci kilku milionów ludzi na terenie dzisiejszej Ukrainy, w tej liczbie osób, byli również nasi rodacy.
  11. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Grzegorz Piechowski pogrzeb w kościele Chrystusa Króla w Kołczygłowach w poniedziałek o godz. 14.00. Dobry Jezu, a nasz Panie…
  12. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi