Ogłoszenia parafialne

04.12. 2022. A.D.

 1. Dziś w niedzielę zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 07.30. wraz z Ojcem Świętym, aby: wolontariusze poświęcający czas na pomoc bliźniemu potrafili zawsze dawać z swój czas i serce  
 2. Dziś przed kościołem jak każdego roku w II niedzielę Adwentu wsparcie Kościołów na Wschodzie
 3. Istnieje możliwość nabycia poświęconego opłatka na stół wigilijny oraz świece Caritas w cenie 15 mała i duża 20 zł.
 4. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne dla Franciszkanów Maryi , proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
 5. W czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu zapraszamy na Mszę św., a o godz.12.00 – 13.00 zapraszamy na „Godzinę Łaski”., modlitwę poprowadzi ks. Kazimierz.
 6. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz.18.00 i różaniec za dzieci o godz.17.30, Zapraszamy rodziców, którzy chcieliby się włączyć do grona kolejnej tzn. już 3 róży różańcowej modlącej się w intencji swoich dzieci. Zapisy chętnych u ks. proboszcza, można się zapisać w tym dniu, szczególnie zapraszamy rodziców, którzy mają dzieci w wieku szkoły podstawowej i młodsze.
 7. Za tydzień w pelplińskiej Bazylice Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna udzieli naszemu parafianinowi Zbigniewowi Marchutowi promocję na Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej, będzie mógł przynosić Pana Jezusa do osób, które co tydzień będą pragnęły łączyć się z Chrystusem Eucharystycznym, oraz wspomagać przy udzielaniu Komunii Świętej.
 8. Za tydzień kolekta inwestycyjna. Bóg zapałać za wsparcie.
 9. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach zostaną poświęcone medaliki dla dzieci przygotowującej się do Komunii Świętej.
 10. Młodzież przygotowującej się do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.45. Po Mszy świętej spotkanie.
 11. Uwaga wyjątkowo we wtorek nie będzie Mszy św. roratniej.
 12. Dzieci i dorosłych zapraszamy na Mszę św. roratnią od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, prosimy, aby przygotować sobie lampiony adwentowe. Dla dzieci, które będą najliczniej uczestniczyć w Roratach, będą mogły brać udział w wspólnym wyjeździe niespodziance do Słupska (albo kino albo trampoliny). W Łubnie Msze św. od środę, czwartek, piątek o godz. 16.00.
 13. Przy kościele i przy szkole ruszy kolejna raz akcja „Paczuszka dla Maluszka” w kruchcie znajdują się specjalne podpowiedzi co można zakupić w ramach wsparcia.  
 14. Już dziś zapraszamy na koncerty kolęd: w dniu 06 stycznia i 30 stycznia, a wykonawcy to: Kwartet wokalno-instrumentalny (pianino, skrzypce i trzygłos) absolwenci Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku,  oraz Halina Frąckowiak. Cena jednego biletu na dwa koncerty to kwota 60 zł., cegiełka-bilet do nabycia w biurze parafialnym.
 15. Za tydzień w dniu 11 grudnia po mszy w Łubnie na świetlicy zapraszamy na kiermasz bożonarodzeniowy dla Marek Mroczek będą ozdoby stroiki oraz słodkości. Serdecznie zapraszamy.
 16. W piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w godzinach od godziny 13.00 – 18.00 odbędzie się „Kiermasz Świąteczny”: stoiska rękodzielnicze, wyroby wędliniarskie, ozdoby świąteczne i wiele innych.
 17. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi

Możliwość komentowania została wyłączona.