18.12. 2022. A.D.

1. Dziś w niedzielę do Łubna zapraszamy członkinie Żywego Różańca na spotkanie opłatkowe na godz.18.00 do sali wiejskiej.
  2. Msza św. – Pasterka w sobotę o godz. 21.00 w Łubnie, w Kołczygłowach o godz. 23.00.
  3. W poniedziałek 19 grudnia zapraszam na spotkanie opłatkowe w Kołczygłowach do salki JPII, a które zapraszamy po Mszy św. wieczornej wszystkie członkinie Żywego Różańca.
  4. Strojenie kościoła zapraszam we wtorek od godz. 08.00 w Kołczygłowach, a w Łubnie dziś w niedzielę.
  5. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej w sobotę od godz. 09.00 Przypominamy, że przeżywanie Świąt Bożego Naradzenia, staje się najpiękniejsze, gdy jesteśmy w stanie łaski uświęcającej. Bardzo prośmy o dopilnowanie dzieci, jak i samemu pokazanie przykładu duchowego przygotowania do świętowania narodzenia się Jezusa.
  6. Istnieje możliwość nabycia poświęconego opłatka na stół wigilijny oraz świece Caritas w cenie 15 mała.
  7. Dzieci i dorosłych zapraszamy na Mszę św. roratnią od poniedziałku do środy, o godz. 17.00, a w czwartek na godz. 18.00. Tego dnia zakończenie rorat w naszej parafii.  W Łubnie Msze św., czwartek, o godz. 16.00.
  8. Przy kościele i trwa kolejna raz akcja „Paczuszka dla Maluszka” w kruchcie znajdują się specjalne podpowiedzi co można zakupić w ramach wsparcia.  Akcja kończy się w niedzielę (ostatnia okazja w poniedziałek nastąpi odbiór)
  9. Już dziś zapraszamy na koncerty kolęd: w dniu 06 stycznia i 30 stycznia, a wykonawcy to: Kwartet wokalno-instrumentalny (pianino, skrzypce i trzygłos) absolwenci Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku,  oraz Halina Frąckowiak. Cena jednego biletu na dwa koncerty to kwota 60 zł., cegiełka-bilet do nabycia w biurze parafialnym.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Barbra Ostaszewska z Wierszyna. Pogrzeb w poniedziałek o godz.14.30.  Dobry Jezu, a nasz Panie…
  11. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi