Ogłoszenia parafialne 12.01. 2020. A. D.

1. Dziś w Kościele pragniemy zwrócić większą uwagę na przyjęty sakrament chrztu świętego.
  2. Dziś kolekta inwestycyjno – budowlana. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W dniu 28 stycznia 2020 roku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Magdy Steczkowskiej można nabyć cegiełki, jako bilet wstępu. W tym roku pragniemy wspierać hospicjum bytowskie. Cegiełka 20zł. + 10 zł. i więcej na wsparcie hospicjum.
  4. Plan kolęd na następujący czas:

12 styczeń godz. 15.00 – ul. Lipowa Rzemieślnicza i Słupska od Bytowa do kościoła

13 styczeń godz. 15.00 – Barnowo i Barnowo domki

14 styczeń godz. 15.00 – Barnowiec i Barnowiec

Jeżeli kolęda z jakiś powodów nie mogła się odbyć w danym dniu prosimy o zgłoszenie tego w biurze i zostanie ustalony nowy termin kolędy.

Ogłoszenie świeckie: Przewodniczy Samorządu uczniowskiego w szkole w Łubnie organizuje akcje, “Misie Ratownisie”. W akcji tej chodzi o przynoszenie misi, które są potrzebne dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych.  I mogą być nowe lub używane, ale żeby nie były mocno zniszczone, zostaną odebrane w dniu 03.02.2020 r. Prosimy o przynoszenie ich do salki JPII lub do szkoły w Łubnie.