Ogłoszenia parafialne 12.12. 2021. A. D.

1. Przypominany, o zasadach sanitarnych, które obowiązują na terenie naszego kraju.
  2. Poświęcenie medalików dla dzieci przygotowując się do Pierwszej Komunii świętej dziś na Mszach świętych o godz. 10.00.
  3. Dziś kolekta inwestycyjna na wiraże w kościele parafialnym. Jesteśmy coraz bliżej zakończenia projektów poszczególnych okien.
  4. Zbiórka dla ministrantów jak i kandydatów w poniedziałek o godz. 15.00 w salce Jana Pawła II.
  5. Są jeszcze świece Caritas po 10 zł, oraz opłatek na stół wigilijny.  Przypominamy, że opłatek na stół wigilijny dla nas ludzi wierzących ma również wartość przez to, że został poświęcony w kościele, a nie tylko, że zakupiony w sklepie. Zapraszamy do kościoła.
  6. Spotkania na Mszach świętych – Roratach w tym tygodniu o godz. 18.00 Proszę przygotować lampiony i serduszka, a w Łubnie Msze święte Roratnie w czwartek i piątki o godz. 16.30.
  7. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie dla osób, które rozpoczynają Seminarium Odnowy Wiary. Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze zgłosić istnieje taka możliwość. Zapisy po Mszy św. niedzielnej jak i poniedziałkowej.
  8. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej przed świątecznej w naszej parafii. Spowiedź święta będzie miała miejsce w sobotę od godz.10.00 – 11.30, a w Łubnie od godz. 10.00.
  9. Wsparcie dla ojca Maraka Walkusza w Afryce za miesiąc listopad wyniosła 852,20 zł. Bóg zapłać.
  10. Rycerze Kolumba z naszej parafii wraz z Franciszkanami Maryi zachęcają do włączenie się w akcję „Paczuszka dla Maluszka” potrzebne są wszystkie rzeczy od pieluch po chemię do prania. Są ustawione specjalne punkty, gdzie można tego rodzaju rzeczy przekazać. Akcja kończy się w poniedziałek 20 grudnia.
  11. Koncert kolęd, który miał mieć miejsce w dniu 5 stycznia zostaje odwołany.
  12. Jest najnowszy numer gazety: „Pielgrzym”  „w Rodzinie” gazety znajdują się przy wejściu głównym.
  13. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.