15.11. 2020. A. D.

1. Zgodnie z nowymi wytycznymi co ilości osób w kościele: w Kołczygłowach 30 osoby, a w Łubnie 20 osób.
  2. Msza św. o godz.11.45 będzie przez FB. Każdy kto chce złożyć ofiarę na kościół parafialny może to uczynić na konto parafii, które jest podane na stronie parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010
  3. W tym tygodniu w naszej parafii, będą miały miejsce rekolekcje parafialne, które ze względu na zaistniałą sytuację będą transmitowane przez FB. Podczas tegorocznych rekolekcji parafialnych, pragniemy również pamiętać o naszych bliskich zmarłych.

Plan Rekolekcji jest następujący:

– czwartek Msza św. o 17.00 w intencji zmarłych z Łubna oraz z nauką rekolekcyjną, a po Mszy św. różaniec za zmarłych z Łubna.

– czwartek o godz.19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

– piątek Msza św. o 17.00 w intencji zmarłych z Kołczygłów oraz z nauką rekolekcyjną, a po Mszy św. różaniec za zmarłych.

– piątek o godz. 19.00 droga krzyżowa w intencji nawrócenia się do Miłości Bożej i Kościoła.

– sobota Msza św. o 17.00 w intencji parafian oraz z nauką rekolekcyjną, a po Mszy św. różaniec za zmarłych

– sobota godz.10.00 – 13.30 – możliwość oddania krwi i osocza przy salce JP II

– niedziela uroczystość Chrystusa Króla suma odpustowa o godz. 11.45

• Jesteśmy bardzo wdzięczni Rycerzom Kolumba za pomoc okazaną w dniu 11 listopada przy salce JPII, gdzie była możliwość wsparcia ofiarą w kwocie 274,10 zł. na walkę z kornikiem w kościele w Łubnie, w ramach podziękowania było można otrzymać chryzantemy.
  • Słowa wdzięczności również pragnę wyrazić za udziału w akcji związanej z chryzantemami przy Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie można było przynieść zakrętki i w duchu wdzięczności można było otrzymać kwiaty. Drodzy parafianie i osoby, życzliwe naszej wspólnocie parafialnej i jak i gminnej. Teraz, właśnie trzeba pokazać, że potrafimy się jednoczyć i pomagać. Dziękuję Wam wszystkim przez słowa Bóg zapłać.
  • Jest nowy numer „w Rodzinie”. „Pielgrzym”
  • Istnieje możliwość dokonywania rezerwacji Mszy świętych na rok 2021. Tym samym pragniemy przypomnieć, że wyłącznie w burze parafialnym dokonuje się pryzmowanie i zapisywanie intencji mszalnych. Można również dokonywać rezerwacji przez telefon.
  • Przypominamy, że groby, które nie mają przedłużenia na kolejne 20 lat mogą zostać przeznaczone na grób dla innej osoby. Tym samym pragnę przypomnieć o dokonywaniu opłat. Nie będzie również żadnych list wywieszanych na tablicach informacyjnych.