Ogłoszenia parafialne

25.12. 2022. A.D.

  1. Bardzo serdecznie pragnę podziękować za wystrojenie kościołów na święta Bożego Narodzenia. Bóg zapłać.
  2. Dzień św. Szczepana często określany jako drugi dzień świąt Bożego Narodzenia będziemy wspierać KUL i szkoły katolickie z naszej diecezji.
  3. Jutrzejszy dzień Msze św. jak w niedzielę, nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
  4. W piątek Ksiądz Biskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych ze względu, że w tym dniu przypada święto Świętej Rodziny.
  5. W sobotę 31 grudnia zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-błagalne na 16.30.
  6. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym aby: nastał pokój i zakończyła się wojna na Ukaranie. o godz. 09.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30.
  7. Za tydzień nie będzie Mszy św. o godz. 08.00. pozostałe Msze jak w niedzielę.
  8. Już dziś zapraszamy na koncerty kolęd: w dniu 06 stycznia , a wykonawcy to: Kwartet wokalno-instrumentalny (pianino, skrzypce i trzygłos) absolwenci Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku,  koncert Haliny  Frąckowiak z przyczyn od nas niezależnych został odwołany, proszę o zgłaszanie się po zwrot pieniędzy, natomiast, koncert kolęd 06 stycznia jest darmowy, chyba ,że ktoś będzie chciał dać ofiarę to będzie taka możliwość.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Jan Badtkiez Radusza; Stanisława Kaczorowska z Kołczygłówek; Borys Dzubak z Miłobądzia; Bernadeta Gierszewska z Barnowa, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00.  Dobry Jezu, a nasz Panie…
  10. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.

Możliwość komentowania została wyłączona.