22.01. 2023. A.D.

1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Słowa Bożego. Spróbujmy znaleźć w każdym dniu więcej czasu, aby chociaż kilka zdań przeczytać z Pisma Świętego i zastanowić się co Pan Bóg chce nam powiedzieć w tych słowach.
  2. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Haliny Frąckowiak w dniu 30 stycznia. Wejściem na koncert będzie nabycie cegiełki wstępu, wszelkie informacje w biurze parafialnym.
  3. Uwaga nastąpiła zmiana godzin kolęd w tygodniu z godziny 10.00 na 14.00.

Plan Kolęd:

23. stycznia – godz.14.00 – Kołczygłowy ul. Kościuszki, Kilińskiego, Niemcewicza, Kołłątaja, Staszica

24. stycznia – 14.00 – Kołczygłowy ul. Wąska, 8-go Marca, Witosa, Pogodna, Wolności, Krasickiego, Miła

25. stycznia – godz.14.00 –  Barnowiec

Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.