29.01. 2023. A.D.

1. 1.     1.               W poniedziałek tj. jutro zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Haliny Frąckowiak w dniu 30 stycznia o godz. 18.00. Przed wejściem na koncert będzie możliwość nabycia cegiełki wstępu, również i dziś po Mszach świętych w zakrystii.
  2. W dniu 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego w tym dniu chcemy pamiętać o siostrach zakonnych i barciach zakonnych, a szczególnie wywodzących się z naszej parafii. Msze św. w tym dniu o godz. 08.00 i 17.00 w Łubnie o godz. 17.00. poprzedzona spowiedzią świętą od godz. 16.30. Kolekta w tym dniu jak i puszka przed kościołem w najbliższą niedzielę na zakony.
  3. W dniu 2 lutego na Mszach świętych poświęcenie świec nazywanych często jako gromnica.
  4. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi pierwszo piątkowej dla dzieci z klasy 4 do 8 oraz młodzieży i dorosłych. Spowiedź święta od godz. 16.00 do Mszy św. w Kołczygłowach. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja trwająca całą noc, a o godz. 21.00 – 22.00 adoracja prowadzona przez księdza. Zapraszamy.
  5. W piątek przypada św. Błażeja w tym dniu będziemy udzielać specjalnego błogosławieństwa na dolegliwości związane z chorobą gardła.
  6. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Panem Jezusem w piątek: ksiądz wikariusz od godz. 08.00, a ksiądz proboszcz od godz. 10.00.
  7. W sobotę o godz. 07.30 różaniec z okazji pierwszej soboty miesiąca i Msza św. o godz. 08.00
  8. Za tydzień o godz. 07.30 w Kołczygłowach i 09.30 w Łubnie zapraszamy  na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym – Franciszkiem: aby: parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.
  9. Już dziś zapraszamy na dzień 11 lutego tj. sobota o godz.11.00 w Kołczygłowach i w Łubnie jest w tym dniu obchodzony Światowy Dzień Chorego. Bardzo prosimy, aby w tym dniu dowieść do kościoła chorych i osoby, które ze względu na wiek i dolegliwości same nie mogą dotrzeć do kościoła. Od godz. 10.30 będzie istniała możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej, i sakramentu namaszczenia chorych