05.02. 2023. A.D.

1. Dziś o godz. 07.30 w Kołczygłowach i 09.30 w Łubnie zapraszamy  na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym – Franciszkiem: aby: parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.
  2. W dniu 2 lutego modliliśmy się za zakony i za siostry wywodzące się z naszej parafii. Dziś przed kościołem można również złożyć ofiarę na ten cel. Bóg zapłać.
  3. Od najbliższej środy w naszej parafii, będzie miała miejsce stała adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie istniała możliwość skorzystania również z sakramentu spowiedzi świętej. Adoracja w tym czasie w ciszy.
  4. Wyjątkowo w środę na godz. 18.30 zapraszam do salki JPII na spotkanie Rycerzy Kolumba, oraz osoby, które chciałby się włączyć w to dzieło.
  5. W czwartek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII, proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  6. Już dziś zapraszamy na dzień 11 lutego tj. sobota o godz.11.00 w Kołczygłowach i w Łubnie jest w tym dniu obchodzony Światowy Dzień Chorego. Bardzo prosimy, aby w tym dniu dowieść do kościoła chorych i osoby, które ze względu na wiek i dolegliwości same nie mogą dotrzeć do kościoła. Od godz. 10.30 będzie istniała możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej, i sakramentu namaszczenia chorych. Kościół będzie specjalnie już od godz. 10.00 ogrzewany.
  7. Za tydzień przed kościołami będzie można zakupić ciasto i inne słodkości, aby w ten sposób wesprzeć naszych dwóch parafin, którzy potrzebują naszego wsparcia i dobrego słowa, w Łubnie pomoc jest dla Marka Mroczek, a w Kołczygłowach dla Pani Edyty z Kołczygłówek. Zapraszamy do wsparcia, można się zgłosić z pieczonym ciastem czy innymi słodkościami. Każdy dobry gest zawsze jest wielkim wsparciem.
  8. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach  poświęcenie świec dla dzieci i rodzin przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.
  9. Za tydzień kolekta inwestycyjna, na nasze sprawy parafialne i witraże.
  10. W dniach 26-28 luty zapraszamy na rekolekcje parafialne, które będą zapowiedzią Misji Parafialnych.