12.02. 2023. A.D.

1. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się za posprzątanie w dniu 3 lutego dekoracji bożonarodzeniowej w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Bóg zapłać.
  2. Dziś przed kościołami będzie można zakupić ciasto i inne słodkości, aby w ten sposób wesprzeć naszych dwóch parafin, którzy potrzebują naszego wsparcia i dobrego słowa, w Łubnie pomoc jest dla Marka Mroczek, a w Kołczygłowach dla Pani Edyty z Kołczygłówek. Zapraszamy do wsparcia, można się zgłosić z pieczonym ciastem czy innymi słodkościami. Każdy dobry gest zawsze jest wielkim wsparciem.
  3. Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 w Kołczygłowach  poświęcenie świec dla dzieci i rodzin przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.
  4. Dziś kolekta inwestycyjna, na nasze sprawy parafialne i witraże.
  5. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII, proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  6.  W każdą środę w naszej parafii, ma miejsce stała adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie istniała możliwość skorzystania również z sakramentu spowiedzi świętej. Adoracja w tym czasie w ciszy.
  7. W czwartek do salki JPII o godz. 16.30 zapraszamy na pierwsze spotkanie scholii czyli wspólne śpiewanie dla dzieci i młodzieży. Będzie pani z gitarą. Zapraszamy.
  8. Za tydzień w naszej parafii będzie miała miejsce zbiórka do puszek na wsparcie poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i w Syrii, w naszej parafii ta zbiórka jest tydzień później, bo w tą niedzielę wspieramy naszych parafian.
  9. W dniach 26-28 luty zapraszamy na rekolekcje parafialne, które będą zapowiedzią Misji Parafialnych