19.02. 2023. A.D.

1. Dziś w naszej parafii będzie miała miejsce zbiórka do puszek na wsparcie poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i w Syrii, w naszej parafii ta zbiórka jest tydzień później, bo w tą niedzielę wspieramy naszych parafian.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII, proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  3. W Środę Popielcową przypada rozpoczęcie czas Wielkiego Postu, w tym dniu zapraszamy do kościołów, aby w tym dniu zacząć święty czas duchowego spotkania z Jezusem. W środę przypada Post Jakościowy i Ilościowy, czyli w tym dniu jak w Wielki Piątek – pościmy i w czasie wielkiego postu pamiętajmy o przykazaniach kościelnych. Pamiętajmy w jakiej intencji to czynimy.  Msze św. w tym dniu o godz. 08.00, i 18.00 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 17.00. Podczas, każdej Mszy św. będzie posypywanie popiołem naszych głów. Ofiary w tym dniu zebrane podczas kolekty na cele charytatywne jako jałmużna postna. Bóg zapłać.
  4.  W każdą środę w naszej parafii, ma miejsce stała adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.15 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie istniała możliwość skorzystania również z sakramentu spowiedzi świętej. Adoracja w tym czasie w ciszy.
  5. W czwartek do salki JPII o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie scholii czyli wspólne śpiewanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy.
  6. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i tak: dla dzieci 16.30, dzieci, które będą uczestniczyły w tych nabożeństwa poza duchowymi bogactwach dzieci będą miały możliwość pojechać do Słupska w czasie wielkanocnym,  a dla dorosłych o godz. 17.30. a w Łubnie o godz. 17.30 w łączności z Mszą św. W piątki podczas Mszy św. kazania pasyjne.
  7. Uwaga za tydzień Msza św. o godz. 10.30 w Kołczygłowach.
  8. Za tydzień w naszej parafii w dniach 26-28 luty zapraszamy na rekolekcje parafialne, które będą rozpoczęciem czasu Wielkiego Postu i zapowiedzią Misji Parafialnych.
  9. W niedzielę zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali o 15.30.
  10. W dniu 3 marca w naszej parafii będziemy gościć Marcina Zielińskiego, który jako osoba świecka podzieli się z nami swoim świadectwem odkrywania Miłości Boga. Zapraszamy.
  11. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce JPII odbywają się spotkania dla osób, które chcą żyć i żyją bez alkoholu.
  12. W dniu 31 marca już dziś zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową