26.02. 2023. A.D.

1. Dziś w naszej parafii będzie miała miejsce zbiórka do puszek na wsparcie Ukrainy, jest to zbiorka na prośbą Przewodniczącego Episkopatu i naszego ks. Biskupa Ryszarda Kasyny. Bóg zapłać za wsparcie.
  2. Uwaga dziś Msza św. o godz. 10.30 w Kołczygłowach.
  3. Od dziś w naszej parafii w dniach 26-28 luty zapraszamy na rekolekcje parafialne, które będą rozpoczęciem czasu Wielkiego Postu i zapowiedzią Misji Parafialnych w naszej parafii. Rekolekcje poprowadzi ojciec Zbigniew – redemptorysta. Msze św. rano w wieczorem o godz. 08.00 i 18.00 oraz w Łubnie o godz. 16.30. Naszą formą wdzięczności za przeprowadzenie rekolekcji będzie możliwość złożenia ofiary w poniedziałek i we wtorek. Bardzo proszę, aby na nauki rekolekcyjne przychodzić całymi rodzinami.
  4. Caritas Polska – proponuje w tym roku, aby skarbonki Caritasu z czasu Wielkiego Postu były przeznaczone na wsparcie Dzieci, które utraciły rodziny na Ukrainie. Skarbonki znajdują się w kruchcie kościoła. Przynosimy je podpisane do kościoła w Niedzielę Palmową.
  5. W środę o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba do salki JPII, proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  6. W każdą środę w naszej parafii, ma miejsce stała adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie istniała możliwość skorzystania również z sakramentu spowiedzi świętej. Adoracja w tym czasie w ciszy.
  7. W czwartek do salki JPII o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie scholii czyli wspólne śpiewanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy.
  8. W czwartek odbędzie się spowiedź święta z okazji zbliżającego się pierwszego piątku miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00 do Mszy św., a w Łubnie w piątek od godz. 16.00
  9. Chorych i osoby starsze odwiedzimy z Najświętszym Sakramentem w piątek: ks. wikariusz od godz. 08.00, ks. proboszcz od godz. 10.00. Prosimy o zgłaszanie chorych.
  10. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i tak: dla dzieci 16.30, dzieci, które będą uczestniczyły w tych nabożeństwa poza duchowymi bogactwach dzieci będą miały możliwość pojechać do Słupska w czasie wielkanocnym,  a dla dorosłych o godz. 17.30. a w Łubnie o godz. 16.30 w łączności z Mszą św. W piątki podczas Mszy św. kazania pasyjne. Drogi Krzyżowe są obowiązkowe dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  11. W dniu 3 marca w naszej parafii będziemy gościć Marcina Zielińskiego, który jako osoba świecka podzieli się z nami swoim świadectwem odkrywania Miłości Boga. Zapraszamy na godz. 17.30 oprawę muzyczną poprowadzi „Fatima” z Borzyszków.
  12. W piątek po zakończonej modlitwie uwielbiania i świadectwa Marcina Zielińskiego, odbędzie się NOCNA ADORACJA i zakończy się różańcem o godz. 07.30 a następnie Msza św. w pierwszą sobotę miesiąca o godz.08.00.
  13. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec z członkiniami Żywego Różańca w intencji misjonarzy i misjonarek i tak: o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30. Tak jak co roku w II niedzielę wielkiego postu, puszka jest na wsparcie Misjonarzy i Misjonarek.
  14. W niedzielę zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali o 15.30.
  15. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce JPII odbywają się spotkania dla osób, które chcą żyć i żyją bez alkoholu.
  16. W dniu 31 marca już dziś zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową