Ogłoszenia parafialne 13.10. 2019. A. D.

1. Dziś spotkanie dla rodzin, w których domach trwają przygotowania do spotkania się z Jezusem w sakramencie Komunii świętej w Łubnie po Mszy św., a Kołczygłowach po Mszy św. o 11.45. Mszach św. nastąpi poświęcenie różańców.
    1. Dziś kolekta inwestycyjno-budowlana zwiane z naszą wspólnotą.
    1. Dziś w całej Polsce już kolejny raz XIX będziemy obchodzić Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie chodźmy”, a przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na wsparcie stypendystów.
    1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00, połączone z precesją dookoła kościoła proszę o zabranie ze sobą świec.
    1. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe i tak dla dzieci o godz.15.30 dwa razy w tygodniu we wtorek i czwartek, a dla dorosłych i młodzieży po wieczornej Mszy, św., zatem o godz. 17.30.
    1. Zapraszam we wtorek do salki Jana Pawła II o godz. 16.00 na zbiórkę ministrantów oraz kandydatów do tej zaszczytnej funkcji w Kościele.
    1. W dniu 15 października tj. we wtorek obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. Wspominamy w tym dniu wszystkie dzieci zmarłe w wyniku poronienia, choroby, wypadku, samobójstwa lub innych okoliczności.
    1. W sobotę o godz.15.00 zostanie odprawiona Msza święta w języku kaszubskim, przez księdza dra Leszka Jażdźewskiego, który w tym dniu przybędzie do naszej parafii z grupą ok. 100 osób. A po Mszy świętej serdecznie zapraszamy na spotkanie z pielgrzymami w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie zaprezentują się dzieci i młodzież z naszej szkoły..
    1. Za tydzień w całym kraju odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących w praktykach religijnych jak i przystępujących do Komunii św.
    1. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościć księdza Piotra Jasnowskiego od Księży Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej z Gdańska, który wygłosi Słowo Boże przed kościołem będzie sprzedawać kalendarze misyjne.
    1. Jest organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej w 16-23 styczeń 2020 r., osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do biura parafialnego, po bliższe informacje i dokonywać zapisu.
    1. Jest najnowszy numer „Pielgrzym” w cenie 3.30 oraz „w Rodzinie” cenie 1.50 zł.
    1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszych świątyń. Bóg zapłać.
    1. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Tadeusz Włodarczyk z Górek. Dobry Jezu, a nasz Panie…