22.11. 2020. A. D.

1. W dniu dzisiejszym przypada nasze parafialne święto czyli odpust parafialny, z tej okazji można uzyskać odpust zupełny. Z racji dzisiejszej uroczystości pragnę wyrazić słowa wdzięczności wszystkim tym parafianom i parafiankom, którzy przez cały rok troszczą się o naszą świątynię. Bóg zapłać.
  2. Zgodnie z nowymi wytycznymi co ilości osób w kościele: w Kołczygłowach 30 osoby, a w Łubnie 20 osób.
  3. Msza św. o godz.11.45 będzie przez FB. Każdy kto chce złożyć ofiarę na kościół parafialny może to uczynić na konto parafii, które jest podane na stronie parafii. Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie. Konto bankowe: 46 9321 0001 0033 5304 2000 0010
  4. Jest nowy numer „w Rodzinie”. „Pielgrzym” kalendarze na nowy rok 2021.
  5. Istnieje możliwość dokonywania rezerwacji Mszy świętych na rok 2021. Tym samym pragniemy przypomnieć, że wyłącznie w burze parafialnym dokonuje się pryzmowanie i zapisywanie intencji mszalnych. Można również dokonywać rezerwacji przez telefon.
  6. Przypominamy, że groby, które nie mają przedłużenia na kolejne 20 lat mogą zostać przeznaczone na grób dla innej osoby. Tym samym pragnę przypomnieć o dokonywaniu opłat. Nie będzie również żadnych list wywieszanych na tablicach informacyjnych.
  7. Za tydzień pierwszą niedzielą adwentu rozpoczyna się nowy rok liturgiczny, zachęcamy, aby ten czas dobrze przeżyć w duchowym przygotowaniu do świąt Bożego Narodzenia.
  8. W sobotę od godz. 10.00 w Łubnie oraz w tej części parafii, będę rozwoził świece jak i opłatek zachowując oczywiście przepisy sanitarne, a w kolejnych miejscowościach ok. 30 minut  później. Osoby zainteresowane które będą chciały je nabyć to zapraszam do tych samych miejsc przy których odbywały się świecenia pokarmów. Świece będą w cenie 10 zł. za małą, a duża w cenie 20 zł. w kolejną sobotę udam się do innych miejscowości naszej parafii, jakie to będą podam za tydzień. Jeżeli ktoś chce podejść w tygodniu to zapraszam do biura parafialnego.
  9. W dniu wczorajszym miała miejsce zbiórka krwi. Oddało 11 osób krew i dało to 4,680 litra krwi. Za 8 tygodni czyli w okolicach 16 stycznia odbędzie się kolejna zbiórka krwi. Jestem bardzo wdzięczny za ten wielki dar życia dla innych. Bóg zapłać.