05.03. 2023. A.D.

1. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec z członkiniami Żywego Różańca w intencji misjonarzy i misjonarek i tak: o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30. Tak jak co roku w II niedzielę wielkiego postu, puszka jest na wsparcie Misjonarzy i Misjonarek.
  2. Caritas Polska – proponuje w tym roku, aby skarbonki Caritasu z czasu Wielkiego Postu były przeznaczone na wsparcie Dzieci, które utraciły rodziny na Ukrainie. Skarbonki znajdują się w kruchcie kościoła. Przynosimy je podpisane do kościoła w Niedzielę Palmową.
  3. We wtorek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII, proszę zabrać ze sobą Pismo Święte.
  4. W środę przypada 551 rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie.
  5. W każdą środę w naszej parafii, ma miejsce stała adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie istniała możliwość skorzystania również z sakramentu spowiedzi świętej. Adoracja w tym czasie w ciszy.
  6. W czwartek do salki JPII o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie scholii czyli wspólne śpiewanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy.
  7. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i tak: dla dzieci 16.30, dzieci, które będą uczestniczyły w tych nabożeństwa poza duchowymi bogactwach dzieci będą miały możliwość pojechać do Słupska w czasie wielkanocnym,  a dla dorosłych o godz. 17.30. a w Łubnie o godz. 16.30 w łączności z Mszą św. W piątki podczas Mszy św. kazania pasyjne. Drogi Krzyżowe są obowiązkowe dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  8. Za tydzień kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać za okazane wsparcie.
  9. W niedzielę zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali o 15.30.
  10. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce JPII odbywają się spotkania dla osób, które chcą żyć i żyją bez alkoholu.
  11. W dniu 31 marca już dziś zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.