19.03. 2023. A.D.

1. We względu, że dzień św. Józefa kalendarzowo przypada w niedzielę, a liturgicznie jest przeniesiony na poniedziałek 20 marca i tym samym zapraszamy jutro w poniedziałek na uroczystości odpustowe św. Józefa na godz. 17.00.
  2. We poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII, zapraszamy też chętnych do włączania się przygotowanie najbliżej drogi krzyżowej, która będzie w formie inscenizacji.
  3. W każdą środę w naszej parafii, ma miejsce stała adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie istniała możliwość skorzystania również z sakramentu spowiedzi świętej. Adoracja w tym czasie w ciszy.
  4. W czwartek do salki JPII o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie scholii czyli wspólne śpiewanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy.
  5. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i tak: dla dzieci 16.30, a dla dorosłych po Mszy św.  wieczornej ok. 18.30, będzie to Droga Krzyżowa z inscenizacją poszczególnych stacji, a w Łubnie o godz. 16.30 w łączności z Mszą św. W piątki podczas Mszy św. kazania pasyjne. Drogi Krzyżowe są obowiązkowe dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. W piątek prosimy o zabranie świec.
  6. W niedzielę zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali o 15.30.
  7. Przypominamy, że w każdą niedzielę o godz. 17.00 w salce JPII odbywają się spotkania dla osób, które chcą żyć i żyją bez alkoholu.
  8. W dniu 25 marca tj. w sobotę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 10.00; 17.00 oraz w Łubnie o godz.10.00. Tego dnia będzie można zaangażować się w duchową adopcję dziecka poczętego. Zapraszamy.
  9. Za tydzień przed kościołem do puszki będzie możliwość złożenia ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Andrzej Stanisław Prondzyński stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach i Dominika Karolina Bartelik stanu wolnego z parafii Matki Bożej Królowej Polski z Budowa. Zapowiedź pierwsza.
  11. Maciej Krzysztof Kostuch stanu wolnego z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Borzytuchomiu i Marzena Mirosława Kwasigroch stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź pierwsza.
  12. Wiktor Cezary Tybura stanu wolnego z parafii św. Andrzeja Boboli w Biesowicach i Daria Struniawska stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź pierwsza.
  13. W dniu 31 marca już dziś zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Proszę o zapisywanie się przez stronę EDK-Kołczygłowy. Msza św. na rozpoczęcie o godz.19.00.
  14. Z naszej wspólnoty w tym tygodniu odszedł śp. Marian Radziejewski z Barnowa. Śp. Ryszard Werra z Kołczygłów. Dobry Jezu, a nasz Panie…