26.03. 2023. A.D.

1. Dziś jak i za tydzień przed kościołem do puszki będzie możliwość złożenia ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego.
  2. We poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII, zapraszamy. Proszę zabrać Pismo Święte.
  3. W każdą środę w naszej parafii, ma miejsce stała adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15 do Mszy św. wieczornej. W tym czasie będzie istniała możliwość skorzystania również z sakramentu spowiedzi świętej. Adoracja w tym czasie w ciszy.
  4. W czwartek do salki JPII o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie scholii czyli wspólne śpiewanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy. Nasza schola wystąpi w Niedzielę Palmową o godz. 10.00.
  5. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i tak: dla dzieci 16.30, a dla dorosłych przed Mszą św. 17.30, a w Łubnie o godz. 16.30 w łączności z Mszą św. W piątki podczas Mszy św. kazania pasyjne. Drogi Krzyżowe są obowiązkowe dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6. W dniu 31 marca tj. w piątek zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Proszę o zapisywanie się przez stronę EDK-Kołczygłowy. Msza św. na rozpoczęcie o godz.19.00.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz.7.30, po którym Msza św.
  8. W najbliższą sobotę zapraszamy do skorzystania z spowiedzi świętej, będą księża z dekanatu. Spowiedź od godz. 10.00 – 11.30. Bardzo prosimy, aby przyjść w tym czasie, gdyż ułatwia to pracę duszpasterską. W Łubnie spowiedź od godz. 10.00.
  9. Za tydzień w Niedzielę Palmową przed kościołami będzie można zakupić plamę, a zebrane ofiary zasilą Bytowskie Domowe Hospicjum, oraz budowę hospicjum w Kartuzach. Jeżeli ktoś chciałby, się włączyć do tej akcji przez zrobienie palm, to proszę o kontakt.
  10. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 7.30 w Kołczygłowach i 09.30 w Łubnie, aby ludzkość potrafiła szukać porozumienia w dialogu odrzucając przemoc.
  11. Za tydzień w niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii.
  12. Za tydzień proszę o przeniesienie do zakrystii skarbonek wielkopostnych. Proszę o podpisanie imieniem i nazwiskiem oraz adresem. W wielki czwartek zabiorę je do Pelplina.
  13. W niedzielę zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali o 15.30.
  14. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Andrzej Stanisław Prondzyński stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach i Dominika Karolina Bartelik stanu wolnego z parafii Matki Bożej Królowej Polski z Budowa. Zapowiedź druga.
  15. Maciej Krzysztof Kostuch stanu wolnego z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Borzytuchomiu i Marzena Mirosława Kwasigroch stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź druga.
  16. Wiktor Cezary Tybura stanu wolnego z parafii św. Andrzeja Boboli w Biesowicach i Daria Struniawska stanu wolnego z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Zapowiedź druga.