09.04. 2023. A.D.

1. Bardzo dziękuje WSZYSTKIM za przygotowanie czasu przeznaczonego na świętowanie, tak dla nas chrześcijan ważnego czasu przez przygotowanie Grobu Pańskiego oraz za piękna liturgii całego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.
  2. Jutro kolekta przeznaczone na szkolnictwo katolickie.
  3. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W środę o godz. 18.00 do salki JPII zapraszam na spotkanie sołtysów z naszych sołectw, bardzo proszę o przybycie.
  5. W czwartek na godz. 16.00 zapraszamy dzieci, które chcą śpiewać na spotkanie do salki JPII.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjna na witraże jak i spawy bieżące, można być również fundatorem kolejnych witraży. W wielki czwartek został wstawiony witraż, który został ufundowany przez parafian.
  7. Za tydzień rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia, zatem przed kościołem będą zbierane ofiary, na cele charytatywne. Bóg zapłać.
  8. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach drogi Krzyżowej proszone są o przynoszenie swoich planszy. Celem zapisania się na wyjazd do Słupska. Proszę w tym tygodniu dokonać zapisów.
  9. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej w sobotę odeszła śp. Leokadia Klafka, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.00 w kościele parafialnym.  Dobry Jezu, a nasz Panie…
  11. PIERWSZA LODÓWKA SPOŁECZNA W GMINIE KOŁCZYGŁOWY. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołczygłowach informuje, że od 5 kwietnia 2023 r. na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury została uruchomiona pierwsza lodówka społeczna dla mieszkańców gminy. Jest ona czynna całodobowo od 5.04.2023 r. do 14.04.2023 r. W ramach społecznej lodówki: możesz bezpłatnie poczęstować się jedzeniem, możesz przynieść tu żywność, której nie dasz rady zagospodarować, śmiało, weź to na co masz ochotę, dzieląc się lub częstując produktami zapobiegasz marnowaniu jedzenia. Masz za dużo jedzenia? Włóż je do lodówki i podziel się z potrzebującymi!