16.04. 2023. A.D.

1. Dziś kolekta inwestycyjna na witraże jak i spawy bieżące, można być również fundatorem kolejnych witraży. W wielki czwartek został wstawiony witraż, który został ufundowany przez parafian. Bóg zapłać.
  2. Dziś rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia, zatem przed kościołem będą zbierane ofiary, na cele charytatywne. Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki parafialnej JPII na godz. 18.30. Proszę przynieść ze sobą Pismo Święte.
  4. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W czwartek na godz. 16.00 zapraszamy dzieci, które chcą śpiewać na spotkanie do salki JPII.
  6. Za tydzień przed naszym kościołami odbędzie się zbiórka do puszek na Hospicjum Pomorze Dzieciom. Bóg zapłać za okazaną życzliwość.
  7. Powstaje książka związana z historią naszej parafii, zatem poszukujemy autora zdjęć do kroniki parafialnej z lat 1946-1980. Jednocześnie zachęcamy do podzielenia się zbiorami rodzinnymi czy też innymi informacjami do powstającej książki.
  8. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp.  Helena Anna Mrozek Gliszczyńska z Barnowca oraz Marianna Życińska z Górek. Dobry Jezu, a nasz Panie…