23.04. 2023. A.D.

1. Dziś przed naszym kościołami odbędzie się zbiórka do puszek na Hospicjum Pomorze Dzieciom. Bóg zapłać za okazaną życzliwość.
  2. W poniedziałek zapraszam na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki parafialnej JPII na godz. 18.30. Proszę przynieść ze sobą Pismo Święte.
  3. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W czwartek na godz. 16.00 zapraszamy dzieci, które chcą śpiewać na spotkanie do salki JPII.
  5. W dniach od 7 – 14 maja będziemy uczestniczyć w misjach parafialnych, które ostatnie miały miejsce 13 lat temu. Bardzo proszę o modlitwę i zaplanowanie sobie czasu do tego duchowego doświadczenia.
  6. Powstaje książka związana z historią naszej parafii, zatem poszukujemy autora zdjęć do kroniki parafialnej z lat 1946-1980. Jednocześnie zachęcamy do podzielenia się zbiorami rodzinnymi czy też innymi informacjami do powstającej książki.
  7. Z naszej parafii zostały wylosowane nagrody w Caritasie w Pelplinie. Proszę o odbiór nagród za skarbonki wielkopostne. Julia i Filip Witosłowscy, Krystyna Wasyluk; Eugenia Wojach; Nadia Radawiec; Filip Chylewski; Hanna Wnuk-Lipińska Amelia Grabowska Regina Florek. Gratulujemy.
  8. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła w tym tygodniu śp. Edyta Ciupińska z Kołczygłówek.  Dobry Jezu, a nasz Panie…