30.04. 2023. A.D.

1. Dzisiejsza niedziela jest rozpoczęciem modlitw o powołania do kapłaństwa i do zakonu. Pamiętajmy również za wywodzących powołanych się z naszej parafii.
  2. Od poniedziałku rozpoczyna się miesiąc maj i tym samym zapraszamy na nabożeństwa majowe po mszy św. w tygodniu, a w niedzielę i święta w łączności z Mszą św. o godz. 11.45.
  3. W środę w dzień Maryi Królowej Polski zapraszamy na Msze św. jak w niedzielę, a o godz. 10.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny. Pamiętajmy, aby w tym dniu wywiesić naszą flagę narodową.
  4.   W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W piątek odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00 prosimy o zgłoszenie nowych chorych.
  6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź święta w Łubnie i w Kołczygłowach od godz. 16.00 do Mszy św. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w Łubnie prowadzona przez księdza, w Kołczygłowach rozpoczyna się nocna adoracja i o godz. 21.00 prowadzona przez księdza. Adoracja kończy się w sobotę o godz. 07.30 różańcem i nabożeństwem majowy, a godz. 08.00 Msza święta.
  7. Spowiedź dzieci do pierwszej Komunii świętej w sobotę tj. 06 maja o godz. 09.00
  8. W sobotę zapraszamy na Mszę św. w intencji naszych Ochotniczej Straży Pożarnej o godz. 15.00.
  9. Za tydzień w Kołczygłowach o godz. 07.30, a w Łubnie w dniu 3 maja o godz. 09.30 zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym aby: za ruchy i grupy kościelne na nowo odczytały misję ewangelizacyjną, a szczególnie w naszej parafii przy trwających misjach parafialnych.
  10. Za tydzień rozpoczynają się w dniach od 7 – 14 maja będziemy uczestniczyć w misjach parafialnych, które ostatnie miały miejsce 13 lat temu. Bardzo proszę o modlitwę i zaplanowanie sobie czasu do tego duchowego doświadczenia.
  11. W dniu 7 maja o godz.19.00 w kościele Chrystusa Króla w Kołczygłowach odbędzie się koncert o Miłosierdziu Bożym. Wstęp wolny, ale będzie można złożyć datek na cel, zakup przenośnego USG potrzebnego dla Domowego Bytowskiego Hospicjum.
  12. Wszystkim którzy w tym tygodniu obchodzą swoje uroczystości jak: urodziny, imieniny czy rocznicę ważnych w życiu wydarzeń składamy najserdeczniejsze życzenia. Nich Pan Bóg błogosławi