Ogłoszenia parafialne 14.06. 2020. A. D.

1. Chciałbym bardzo podziękować za okazaną w ostatnim czasie wielką życzliwość i pomoc przy przeprowadzeniu uroczystości Bożego Ciała, wszystkim szczeblom gminnym, panią kościelnym, ochotniczej straży pożarnej, panią, które dekorowały i czynią to nadal, państwu Wiktorowicz za ofiarowywanie kwiatów do kościoła, oraz tym wszystkim, których nie wymieniłem, a wiele dobra czynią dla naszego kościoła parafialnego. Bóg zapłać.
  2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Bóg zapłać za wsparcie inwestycji.
  3. W poniedziałek o godz. 19.00 zapraszam Franciszkanów Maryi na spotkanie w salce Jana Pawła
  4. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, czyli na nabożeństwa czerwcowe, w kościele parafialnym nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00. Do piątku włącznie każdego dnia będą miały miejsce procesje eucharystyczne dookoła kościoła.
  5. Od wtorku rozpoczynają się egzaminy ósmoklasisty, w tych dniach, będziemy podczas wieczornych Mszy św. pamiętać w modlitwie.
  6. W środę po Mszy św. przypominany, że jest odprawiana Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Za tydzień kolekta inwestycyjo-budowlana. Bóg zapłać za wsparcie inwestycji parafii. W tym tygodniu, prawdopodobnie otrzymam projekty witraży do naszego kościoła parafialnego.
  8. Za tydzień ze względu na trwającą epidemię w naszym kraju, zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. w intencji dziękczynnej za miniony rok szkolny w Łubnie o godz.10.00, a w Kołczygłowach o godz. 11.45.
  9. Za tydzień o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego przejazdu rowerowego. Bardziej szczegółowy plan zostanie podany po poniedziałkowym spotkaniu Franciszkanów Maryi.

Jest najnowszy numer „Pielgrzym” oraz „w Rodzinie”