21.05. 2023. A.D.

1. Dziś kolekta inwestycyjna. Na witraże jak i na sprawy bieżące. Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII. Proszę zabrać Pismo Święte.
  3. W poniedziałek o godz. 17.00 zaparzamy na Mszę św. w intencji o dary Ducha Świętego dla klas ósmych.
  4. W środę jest organizowany wyjazd dla dzieci do Doliny Charlotty, k/Słupska, które brały udział w nabożeństwach dróg krzyżowych. Są jeszcze wolne miejsca. Zbiórka o godz. 08.15 przy salce JPII.
  5. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  6. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  7. Nabożeństwa majowe w kościele w łączności z Mszą św. wieczorną.
  8. W dniu 31 maja w Pelplinie ks. proboszcz i ks. wikariusz razem z księdzem proboszczem z Borzytuchomia będziemy obchodzić 25 lat kapłaństwa. Zachęcamy od wspólnej modlitwy. Natomiast Kołczygłowach taka Msza św. będzie miała miejsce w dniu 10 czerwca.
  9. W porozumieniu z rodzicami dzieci Pierwszo Komunijnych zapraszam do wspólnego sprzątania i odświeżenia naszego kościoła parafialnego. Prace rozpoczniemy o godz. 09.00. Proszę przynieść ze sobą odpowiedni sprzęt. Dzieci z Łubna proszę o taką pomoc w Łubnie, również o tej samej godzenie. Tego dnia zostaną rozdane teksty dla dzieci.