28.05. 2023. A.D.

1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zatem niech ten czas będzie dla każdego z nas okazją do przemyślenia jak i ja mogę głosić Chrystusa Zmartwychwstałego w swoim otoczeniu i rodzinie.
  2. Chociaż dzień dziecka przypada w czwartek, to już dziś GOK zaprasza o godz. 14.00 wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wspólne świętowanie. Jest dużo przygotowanych atrakcji.
  3. W poniedziałek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki JPII. Proszę zabrać Pismo Święte.
  4. Bardzo dziękuję rodzicom, a także i dzieciom, które w minioną sobotę przygotowały kościoły do Komunii Świętej przez ich gruntowne posprzątanie. Bóg zapłać.
  5. W poniedziałek, wtorek, czwartek o godz. 18.00 zaparzamy dzieci klas A i B na próby przed   I Komunią Świętą.
  6. Nabożeństwa majowe, a od czwartku czerwcowe w kościele w łączności z Mszą św. wieczorną.
  7. W dniu 31 maja udajemy się do Pelplina, aby wspólnie wraz z Księdzem Biskupem Ryszardem Kasyną i kolegami z rocznika obchodzić 25 lat kapłaństwa. Zachęcamy od wspólnej modlitwy, nasze radio diecezjalne „Głos”, będzie prowadziło transmisję z tego wydarzenia.  Natomiast już DZIŚ  zapraszamy do kościoła parafialnego na Mszę św. która, będzie miała miejsce w dniu 10 czerwca o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie, a tego samego dnia do Pałacu w Raduszu od godz. 16.00 – 19.00 zapraszamy na festyn rodzinny, gdzie będzie możliwość uczestnictwa w przedstawieniu dla dzieci „Stwory Głodomory” oraz w koncercie Macieja Miecznikowskiego.
  8. W czwartek o godz. 18.00 spowiedź dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przyjmą Chytrusa do swojego serca. Rodziców jak i krewnych i rodziców chrzestnych, również zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej, gdyż jest to uroczystość całej rodziny.
  9. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej 16.30 w Kołczygłowach jak i w Łubnie. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 08.00 ks. wikariusz, a ks. proboszcz od godz. 10.00.
  10. W piątek zapraszam na nocną adorację Najświętszego Sakramentu, prowadzoną przez księdza w Łubnie po Mszy św. a w Kołczygłowach od godz. 21.00. Zakończenie adoracji w sobotę o godz. 07.30 różańcem i nabożeństwem czerwcowym i Msza św. o godz. 08.00.
  11. W sobotę o godz. 11.00 i 13.00 zapraszamy na uroczystość I Komunii Świętej.
  12. W niedzielę zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach i 09.30 w Łubnie aby: zostały zniesione tortur oraz, aby wspólnota międzynarodowa zapewniła wsparcie ofiarom i ich rodzinom.
  13. W dniu 11 czerwca na godz. 11.45 zapraszamy na Mszę św. w pierwszą rocznicę Komunii świętej.