11.06. 2023. A.D.

1. Z całego serca pragnę podziękować, za przygotowane ołtarze eucharystyczne jak i zabezpieczcie trasy na Boże Ciało w Łubnie jak i Kołczygłowach. Słowa wielkiej życzliwość kieruję do WSZYSTKICH, którzy zaangażowali się w przepiękny przebieg procesji. Bóg zapłać.
  2. Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności za wczorajszy dzień naszego jubileuszu kapłaństwa, za obecność przy ołtarzu Chrystusa na wspólnej modlitwie. Podziękowania kieruję do wszystkich osób, które przygotowały ten dzień. Bóg zapłać.
  3. Dzisiejsza Msza św. dla dzieci i rodziców i ich rodzin, które rok temu pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Msza św. w ich intencji dzisiaj o godz. w Kołczygłowach o godz.11.45.
  4. Dziś kolekta inwestycyjna. W piątek zostały wstawione kolejne dwa witraże. Jeden z nich czeka na fundatora. Pojawiają się też pytania, czy można jeden witraż ufundować przez w dwie lub kilka rodzin. Oczywiście, że tak,  wszystkie rodziny zostaną wymienione na okolicznościowych szkłach witrażowych. W minionym tygodniu uległo zniszczeniu nasze kościele nagłośnienie w najbliższym czasie przyjadą panowie, aby ocenić co trzeba wymienić na nowe.
  5. Trwa oktawa Bożego Ciała proszę, aby dzieci I Komunijne do piątku brały udział w Mszy św. i procesji dookoła kościoła po Mszy św.
  6. W poniedziałek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba do salki JPII.
  7. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00, proszę zabrać ze sobą świece.
  8. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  9. W piątek kończy się oktawa Bożego Ciała i przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. zapraszamy na słodycze dla dzieci jako podziękowanie za udział w tych dniach procesyjnych. Zapraszamy.
  10. W Łubnie zapraszamy na odpust parafialny św. Antoniego na Mszę św. o godz. 17.00.
  11. Nabożeństwa czerwcowe w kościele w łączności z Mszą św. wieczorną.