18.06. 2023. A.D.

1. W poniedziałek zapraszamy na zbiórkę ministrantów na godz. 15.30, zapraszamy również chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  2. W poniedziałek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi oraz Rycerzy Kolumba do salki JPII.
  3. W środę o godz. 11.00 w uzgodnieniu z dyrekcjami szkól zapraszamy na godzinę 11.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie na Msze święte na zakończenie roku szkolnego.
  4. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. Nabożeństwa czerwcowe w kościele w łączności z Mszą św. wieczorną.
  6. Za tydzień przez okres wakacyjny nie będzie Mszy św.  o godz. 10.00 w Kołczygłowach, za tydzień jeszcze będzie o godz. 16.00, a już w następną niedzielę o godz. 19.00.
  7. W najbliższym czasie podam kierunki możliwych jednodniowych pielgrzymek autokarowych.