25.06. 2023. A.D.

1. Od dziś przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  3. Nabożeństwa czerwcowe w kościele w łączności z Mszą św. wieczorną.
  4. W czwartek przypada uroczystość ŚŚ. Apostołów Piotra i Pawła w tym dniu Msze św.  o godz. 08.00 i 17.00 w Kołczygłowach i w Łubnie. Kolekta tego dnia zostanie połączoną z ofiarami do puszki w niedzielę i przeinaczoną na rzecz Stolicy Apostolskiej. Bóg zapłać za okazaną życzliwość.
  5. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 07.30 i na Mszę św. z okazji pierwszej soboty miesiąca o godz. 08.00.
  6. W sobotę odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.30. – ks. proboszcz, a ks. wikariusz od godz. 08.00. Prosimy o zgłaszanie nowych chorych i osoby, które nie mogą dać rady dojść do kościoła.
  7. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, o godz. 07.30 w Kołczygłowach jaki i w Łubnie o godz. 09.30,  aby: katolicy stawiali w centrum swojego życia Mszę św., która głęboko przemienia relacje między ludzkie oraz otwiera na spotkanie z Bogiem.
  8. Przed kościołami do puszki będzie można złożyć ofiarę na rzecz Stolicy Apostolskiej, są to ofiary, które Papież przeznacza na cele charytatywne na całym świecie.
  9. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich min. jest najnowszy numer „Pielgrzyma”.
  10. W jest organizowana pielgrzymka w miesiącu sierpniu (sobota) do Pelplina – Gniewu i sanktuarium w Piasecznie.