02.07. 2023. A.D.

1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. Dziś zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym, o godz. 07.30 w Kołczygłowach jaki i w Łubnie o godz. 09.30,  aby: katolicy stawiali w centrum swojego życia Mszę św., która głęboko przemienia relacje między ludzkie oraz otwiera na spotkanie z Bogiem.
  3. Dziś przed kościołami do puszki będzie można złożyć ofiarę na rzecz Stolicy Apostolskiej, są to ofiary, które Papież przeznacza na cele charytatywne na całym świecie. Bóg zapłać.
  4. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej z okazji pierwszego piątku i tak w Łubnie od godz. 15.00 do Mszy św., a w Kołczygłowach 16.30 do Mszy św.
  6. W piątek po zakończeniu Mszy św. rozpocznie się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończy się w sobotę o godz. 07.30,  a następnie Msza św. o godz. 08.00.
  7. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich min. jest najnowszy numer „w Rodzinie”.
  8. Za tydzień kolekta inwestycyjna na nasze inwestycje i witraże. Pragnę podziękować kolejnym fundatorom witraży, tym samym zachęcam kolejnych są jeszcze wolne okna. Bóg zapłać za okazaną pomoc i wsparcie.
  9. W jest organizowana pielgrzymka w miesiącu 11 sierpnia (sobota) do Pelplina – Gniewu i sanktuarium w Piasecznie. Przewidywalny koszt to 100zł. Proszę o dokonywanie rezerwacji. Decyduje kolejność zgłoszeń, w biurze parafialnym, lub u ks. proboszcza.