09.07. 2023. A.D.

1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. Dziś kolekta inwestycyjna na nasze inwestycje i witraże. Pragnę podziękować kolejnym fundatorom witraży, tym samym zachęcam kolejnych są jeszcze wolne okna. Bóg zapłać za okazaną pomoc i wsparcie
  3. Msze święte w tym tygodniu poza czwartkiem o godz. 08.00. Są wolne intencje.
  4. W czwartek przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00, proszę zabrać ze sobą świece.
  6. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich min. jest najnowszy numer „Pielgrzym”.
  7. W jest organizowana pielgrzymka w miesiącu 11 sierpnia (piątek) do Pelplina – Gniewu i sanktuarium w Piasecznie. Przewidywalny koszt to 100zł. Proszę o dokonywanie rezerwacji. Decyduje kolejność zgłoszeń, w biurze parafialnym, lub u ks. proboszcza.