Ogłoszenia parafialne

16.07. 2023. A.D.

  1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. Nasza parafia otrzymała dotacja w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków dla naszej Gminy Kołczygłowy na prace remontowo-konserwatorskie przy zabytkowym kościele parafialnym wyniesie 850 tyś zł., a w Łubnie 250 tyś. Razem 1 100 000 zł. Dziękuję wszystkim, a szczególnie p. Wójtowi jak i wszystkim osobą, które się za zaangażowały w pozyskanie środków.
  3. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W sobotę 29 lipca z kościoła św. Katarzyny po Mszy św. o g. 7.00 wyruszy Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę 13 sierpnia. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego pięknego trudu i udziału – w miarę swoich możliwości – chociaż w wybranych etapach pielgrzymki. Zachęcam też do duchowego towarzyszenia pielgrzymującym. W kościele św. Katarzyny istnieje możliwość zostawienia intencji, które pielgrzymi zabiorą ze sobą na drogę do Częstochowy.
  5. W jest organizowana pielgrzymka w miesiącu 11 sierpnia (sobota) do Pelplina – Gniewu i sanktuarium w Piasecznie. Przewidywalny koszt to 100zł. Proszę o dokonywanie rezerwacji. Decyduje kolejność zgłoszeń, w biurze parafialnym, lub u ks. proboszcza.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Jan Prądzinski z Wierszyna. Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz. 14.00 w kościele parafialnym p.w. Chrystusa Króla. Dobry Jezu, a nasz Panie ….

Możliwość komentowania została wyłączona.