23.07. 2023. A.D.

1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. Dziś Kościół już po raz III obchodzi – Dzień Dziadków i osób starszych pod hasłem „Jego Miłosierdzie z pokolenia na pokolenie”. Pamiętajmy o naszych seniorach, w modlitwie i pomocy każdego dnia.
  3. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W sobotę 29 lipca z kościoła św. Katarzyny po Mszy św. o g. 7.00 wyruszy Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę 13 sierpnia. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego pięknego trudu i udziału – w miarę swoich możliwości – chociaż w wybranych etapach pielgrzymki. Zachęcam też do duchowego towarzyszenia pielgrzymującym. W kościele św. Katarzyny istnieje możliwość zostawienia intencji, które pielgrzymi zabiorą ze sobą na drogę do Częstochowy.
  5. Za tydzień z okazji przypadającego w tym tygodniu św. Krzysztofa, będzie miało miejsce poświęcenie naszych pojazdów. Zbierane ofiary są przeznaczone na wsparcie misjonarzy.
  6. W jest organizowana pielgrzymka w miesiącu 11 sierpnia (piątek) do Pelplina – Gniewu i sanktuarium w Piasecznie. Przewidywalny koszt to 100zł. Proszę o dokonywanie rezerwacji. Decyduje kolejność zgłoszeń, w biurze parafialnym, lub u ks. proboszcza.
  7. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma” zachęcamy do czytania prasy katolickiej.