Ogłoszenia parafialne 15.12. 2019. A. D.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.45 zapraszam na krótkie spotkanie z rodzicami ministrantów i kandydatów na ministrantów w salce JPII.
  2. Dziś zapraszam na spotkanie opłatkowe wszystkie wspólnoty działające przy parafii do salki katechetycznej JPII o godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu w naszym dekanacie będą miały miejsce spowiedzi przedświąteczne, zatem i w naszej parafii zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. W piątek od godziny 16.00 – 17.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie od godz. 16.00.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.45 w Kołczygłowach, a w Łubnie po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami, młodzieży klas 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  5. Przed tygodniem została zebrana kwota 2709, 00 zł. w kolekcie inwestycyjno – budowlanej.
  6. Na wsparcie parafii w Senegalu zebrano kwotę 1084, 24 zł. Bóg zapłać.
  7. W czwartek na godz. 10.00 zapraszamy osób chętnie, które chamiałby włączyć się w strojenie kościoła na święta Bożego Narodzenia.
  8. Istnieje możliwość włączenia się w Dzieło pomocy Wigilijnej przez nabycie świeczek mała po 10 zł., a duża 15 zł.
  9. W sobotę i niedzielę, czyli 21-22 grudnia będziemy gościli Pana Maroun Mazawi, który da świadectwo o św. Szarbelu jak również zapraszamy do wspólnej modlitwy w sobotę o godz. 19.00 w kościele parafialnym. Będzie istniała również możliwość namaszczenia olejami od św. Szarbela w sobotę podczas modlitwy. Serdecznie zapraszamy
  10. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Msze święte roratnie, wraz z lampionami. W Łubie roraty w tym tygodniu są zaznaczone w gazetce parafialnej a w Kołczygłowach na wieczornej Mszy św.
  11. W dniu 28 stycznia 2020 roku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu pani Magdy Steczkowskiej od 08 grudnia będzie można nabyć cegiełki, jako bilet wstępu. W tym roku pragniemy wspierać hospicjum.
  12. Są do nabycia bombki na choinkę z naszym kościołem parafialnym i filialny. Zachęcam do nabycia. Jest to dobry prezent dla bliskich jak i wspaniała pamiątka dla każdego parafianina.
  13. Jest do nabycia przed kościołem „w Rodzinie”, „Pielgrzym”