06.08. 2023. A.D.

1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. Dziś w niedzielę zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 07.30, a w Łubnie o godz. 09.30 wraz Ojcem Świętym: aby zbliżające się Światowe Dni Młodzieży przyczyniły się do jeszcze większego pobudzenia młodych osób do bycia bliżej Jezusa i Jego Kościoła.
  3. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia również nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Za tydzień kolekta inwestycyjna na witraże jak i na spawy bieżące remontowo-budowlane. Bóg zapłać za okazaną życzliwość i wsparcie.
  5. Wyjazd, który miał mieć miejsce w zbliżającą się sobotę zostaje odwołany, gdyż zgłosiło się tylko 12 osób. Proszę, aby osoby, które dokonały wpłaty o zgłoszenie się po zwrot należności.
  6. Jednocześnie chce poinformować, że jest organizowany wyjazd do Farmy Alexego k. Łeby i do Łeby dla dzieci. Koszt to 50 zł. w dniu 16 sierpnia. Ministranci i dzieci z scholii parafialnej wyjazd mają darmowy koszt pokrywa osoba, która chce być darczyńcą. Bóg zapłać. Zgłaszać się można u ks. proboszcza, decyduje kolejność zgłoszeń.
  7. Jest najnowszy numer „Pielgrzyma”
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszli śp. Czesław Pawlik z Kołczygłów i Agnieszka Badtke z Radusza. Dobry Jezu, a nasz Panie …