13.08. 2023. A.D.

1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. Zapraszamy dziś na procesję fatimską w łączności z Mszą św. o godz. 19.00. Proszę o zabranie ze sobą świec.
  3. Dziś kolekta inwestycyjna na witraże jak i na spawy bieżące remontowo-budowlane. Bóg zapłać za okazaną życzliwość i wsparcie.
  4. We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Msze św. jak w niedzielę. W tym dniu poświęcenie kłosów, ziół i kwiatów.
  5. Śpiesząc na pomoc mieszkańcom Słowenii, którzy od kilku dni zmagają się ze skutkami powodzi, Kościół w Polsce przez Caritas – Polska ustanowi 15 sierpnia br. Dniem Ogólnopolskiej Solidarności ze Słowacją. Przed kościołami będzie można wspomóc pomoc dla poszkodowanych, prawie cały kraj jest ziszczony przez powódź.
  6. W środę o godz. 08.30 przy salce Jana Pawła II – wyjazd do Farmy Alexego k. Łeby i do Łeby dla dzieci. Koszt to 50 zł. w dniu 16 sierpnia. Zgłaszać się można u ks. proboszcza, decyduje kolejność zgłoszeń. Jest jeszcze kilka miejsc.
  7. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  8. W dniu 26 sierpnia na godz. 14.00 zapraszamy na Mszę św. dożynkową jak i wspólne świętowanie plonów do kościoła filialnego w Łubnie.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odszedł śp. Andrzej Józef Worzałła z Kołczygłów. Pogrzeb w środę o godz. 10.00 w kościele parafialnym.  Dobry Jezu, a nasz Panie …