20.08. 2023. A.D.

1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00.
  2. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W dniu 26 sierpnia na godz. 14.00 zapraszamy na Mszę św. dożynkową jak i wspólne świętowanie plonów do kościoła filialnego w Łubnie. Na  dziękczynienie zaproszeni są wszyscy, którzy są rolnikami czy działkowcami czy też mają swoje przydomowe warzywniaki, oraz wszyscy, którzy są życzliwi pracy rolnej
  4. Za tydzień na wszystkich Msza św. kazanie będzie głosił ks. Leszek Jażdżewski oraz odbędzie się prezentacja książki o naszej parafii. Jest to pierwsza publikacja naukowa poświęcona nasze parafii jak i tej ziemi. Dochód ze sprzedaży z książki będzie przeznaczony na nasze wsparcie 2 % inwestycji, które jako parafii partycypujemy w projekcie gminnym co otrzymaliśmy na parking i nasze świątynie.
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odszedł śp. Stanisław Sadowski z Jezierza . Dobry Jezu, a nasz Panie …