27.08. 2023. A.D.

1. Przez okres wakacyjny Mszy św.  o godz. 08.00, 11.45 i 19.00 w Kołczygłowach, a Łubnie o godz. 10.00. ZA Tydzień wracamy do Mszy św. o godz. 08.00, 10.00 11.45 i 16.00, a w Łubnie o godz. 10.00
  2. Dziś na wszystkich Msza św. kazanie będzie głosił ks. Leszek Jażdżewski oraz odbędzie się prezentacja książki o naszej parafii. Jest to pierwsza publikacja naukowa poświęcona naszej parafii jak i tej ziemi. Dochód ze sprzedaży z książki będzie przeznaczony na nasze wsparcie 2 % inwestycji, które jako parafia partycypujemy w projekcie gminnym co otrzymaliśmy na parking i nasze świątynie.
  3. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 08.00. Proszę o zgłaszanie nowych chorych i osób starszych w biurze parafialnym, czy też u księży.
  5. W piątek zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi świętej pierwszopiętrowej dzieci od klasy 4 i młodzież bierzmowana od godz. 16.00 do Mszy św. w Kołczygłowach jak i w Łubnie.  Bardzo prosimy o przypomnienie przez rodziców o spowiedzi.
  6. Po wieczornej Mszy świętej w piątek zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w Kołczygłowach ADORACJA NOCNA, a o godz. 21.00 – 22.00 prowadzona przez księdza, w Łunie prowadzona po Mszy św. Zakończenie nocnej adoracji różańcem w pierwszą sobotę o godz. 07.30, po której Msza św.
  7. W niedzielę na godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubinie o godz. 09.30 zapraszamy członkinie Żywego Różańca na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym – Franciszkiem, aby ludzie żyjący na marginesie społecznym, nie byli zapomniani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawianych  wartości.
  8. W dniu 3 września w naszej wspólnocie będziemy gościć wolontariusza, który wspiera swoją pracą i pomocą dzieci chore na choroby rzadkie z guzem mózgu i na  nowotwory. Będzie można wesprzeć pomoc przed kościołem.
  9. Za tydzień w dniu 3 września odbędzie się koncert organowy, który jest organizowany przy współpracy Gminy Kołczygłowy. Zapraszamy na koncert po Mszy św. o godz. 16.00, wystąpią: Pani Katarzyna Romanowska (sopran) i Gedymin Grubba (organy) wstęp wolny.
  10. W poniedziałek 4 września rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego zapraszamy na Mszę św. o godz. 08.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie.
  11. Jest nowy numer gazety „w Rodzinie” oraz Dobre Nowiny są w kruchcie kościoła