03.09. 2023. A.D.

1. Wychodząc z kościoła po Mszy św. jak i w biurze parafialnym można nabyć książkę o naszej parafii.
  2. Dziś w niedzielę na godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubinie o godz. 09.30 zapraszamy członkinie Żywego Różańca na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym – Franciszkiem, aby ludzie żyjący na marginesie społecznym, nie byli zapomniani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawianych  wartości.
  3. W dniu 3 września (dziś) w naszej wspólnocie będziemy gościć wolontariusza, który wspiera swoją pracą i pomocą dzieci chore na choroby rzadkie z guzem mózgu i na  nowotwory. Będzie można wesprzeć pomoc przed kościołem.
  4. W dniu 3 września odbędzie się koncert organowy, który jest organizowany przy współpracy Gminy Kołczygłowy. Zapraszamy na koncert po Mszy św. o godz. 16.00, wystąpią: Pani Katarzyna Romanowska (sopran) i Gedymin Grubba (organy) wstęp wolny.
  5. W poniedziałek 4 września rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego zapraszamy na Mszę św. o godz. 08.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie.
  6. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W piątek święto Narodzenie Matki Bożej w tym dniu święcimy ziarno na zasiew.
  8. W sobotę o godz. 14.00 w Wierszynie poświęcenie sztandaru dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Wierszyna. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.
  9. Za tydzień kolekta budowlana na nasze inwestycje i witraże.
  10. Za tydzień rozpoczynają się Msze święte dla dzieci o godz. 10.00 w Kołczygłowach. Będą święcone przybory szkolne klas pierwszych.
  11. Za tydzień spotkanie – (zapisy dzieci) dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Spotkanie o godz. 10.00 w Kołczygłowach z Łubna również zapraszamy.
  12. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców  za tydzień o godz. 11.45 w Kołczygłowach z Łubna również zapraszamy.
  13. Jest nowy numer gazety „w Rodzinie” oraz „Dobre Nowiny” i nowy „Pielgrzym” są w kruchcie kościoła.