10.09. 2023. A.D.

1. Wychodząc z kościoła po Mszy św. jak i w biurze parafialnym można nabyć książkę o naszej parafii.
  2. W dniu wczorajszym w Wierszynie miało miejsce poświęcenie sztandaru Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierszynie. Pragnę z całego serca podziękować wszystkich, którzy przyczynili się do powstania i tak wzniosłego wydarzenia. Bóg zapłać.
  3. Dziś kolekta budowlana na nasze inwestycje i witraże.
  4. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się Msze święte dla dzieci o godz. 10.00 w Kołczygłowach. Będą święcone przybory szkolne klas pierwszych.
  5. Zapraszamy w dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.00 na  spotkanie – (zapisy dzieci) dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Spotkanie w Kołczygłowach z Łubna również zapraszamy.
  6. Dziś spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców  za tydzień o godz. 11.45 w Kołczygłowach z Łubna również zapraszamy.
  7. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki Jana Pawła II
  8. W we wtorek na godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież z scholii i ministrantów na ognisko w ogrodzie przy salce Jana Pawła II. Zapraszamy również nowych członków.
  9. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy Kolumba w salce Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.
  10. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  11. W środę przypada 13 zapraszamy na apel fatimski i modlitwy o godz. 19.00. proszę o zabranie ze sobą świec.
  12. Jest organizowany wyjazd wszystkich chętnych modlących się modlitwą różańcową do Pelplina w dniu 07 października. Nasza parafia na do dyspozycji połowę autobusu, zatem proszę, aby zapisywać się jak najszybciej. Koszt 45 zł.
  13. W dniu 3 września (przed tygodniem ) w naszej wspólnocie obyła akcja wsparcia pomocą dzieci chore na choroby rzadkie z guzem mózgu i na  nowotwory. Bóg zapłać za okazane serce i wsparcie. Zebrano kwotę 1844,40 zł. i 20 euro.
  14. Jest nowy numer gazety „w Rodzinie” oraz „Dobre Nowiny” i nowy są w kruchcie kościoła.