17.09. 2023. A.D.

1. Wychodząc z kościoła po Mszy św. jak i w biurze parafialnym można nabyć książkę o naszej parafii.
  2. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki Jana Pawła II, na spotkanie formacyjne.
  3. Zapraszamy we wtorek na godz. 16.00 – spotkanie scholii parafialnej do salki Jana Pawła II.
  4. We wtorek dniu 19 września na godz. 17.00 do kościoła zapraszam na spotkanie młodzież z klas 8, którzy rozpoczną przygotowania do sakramentu bierzmowania i ich rodziców  z Kołczygłów jak i z Łubna.
  5. We wtorek  na godz. 18.00 zapraszam do plebanii Radę Parafialną.
  6. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. We czwartek o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy Kolumba w salce Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy. W naszej parafii będziemy gościli ikonę św. Józefa, jej obecność jest związana z Rycerzami Kolumba. I już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w dniu 27 września.
  8.  Jest organizowany wyjazd wszystkich chętnych modlących się modlitwą różańcową do Pelplina w dniu 07 października. Nasza parafia na do dyspozycji połowę autobusu, zatem proszę, aby zapisywać się jak najszybciej. Koszt 45 zł.
  9. Informacja o zawarciu małżeństwa: „Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato”.
  10. W dniu dniach 27-29 październik zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie dla Narzeczonych. Informacje na stronie parafii i na FB.
  11. Jest nowy numer gazety „Pielgrzym” w kruchcie kościoła.