23.09. 2023. A.D.

1. Wychodząc z kościoła po Mszy św. jak i w biurze parafialnym można nabyć książkę o naszej parafii.
  2. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki Jana Pawła II, na spotkanie formacyjne.
  3. Zapraszamy we wtorek na godz. 16.00 – spotkanie scholii parafialnej do salki Jana Pawła II.
  4. W środę 27 września w naszej parafii będziemy gościć Ikonę św. Józefa, która jest związana z Rycerzami Kolumba. Na wspólną modlitwę w intencji naszych rodzin zapraszamy całe rodziny. Plan modlitwy: o godz.16.30 powitanie Ikony w Łubnie różaniec i modlitwy, a następnie o godz. 17.30 różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kołczygłowach i godz. 18.00 Msza święta i wystawienie Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z spowiedzi świętej. 21.00 Apel Jasnogórski.  I już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafin i gości.
  5. Za tydzień na godz. 11.45 zapraszam na spotkanie młodzież z szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców  z Kołczygłów jak i z Łubna.
  6. Za tydzień będziemy wspierać Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  7. Za tydzień zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30, aby: Kościół przyjął słuchanie i dialog jako styl życia na każdym szczeblu, pozwalając się prowadzić Duchowi Świętemu ku peryferiom świata. Nabożeństwa różańcowe w kościele w łączność z wieczorną Mszą św., w niedzielę o godz. 11.15.
  8.  Jest organizowany wyjazd wszystkich chętnych modlących się modlitwą różańcową do Pelplina w dniu 07 października. Nasza parafia na do dyspozycji połowę autobusu, zatem proszę, aby zapisywać się jak najszybciej. Koszt 45 zł.
  9. Informacja o zawarciu małżeństwa: „Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato”.
  10. W dniu dniach 27-29 październik zapraszamy do wzięcia udziału w Weekendzie dla Narzeczonych. Informacje na stronie parafii i na FB.
  11. Jest nowy numer gazety „w Rodzinie” w kruchcie kościoła.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odszedł śp. Wiesław Stahlke z Barnowa. Dobry Jezu, a nasz Panie…