01.10. 2023. A.D.

1. Wychodząc z kościoła po Mszy św. jak i w biurze parafialnym można nabyć książkę o naszej parafii.
  2. Dziś na godz. 11.45 zapraszam na spotkanie młodzież z szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców  z Kołczygłów jak i z Łubna.
  3. W dzisiejszą niedzielę modlitwą i ofiarą materialną będziemy wspierać Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  4. Od dzisiejszego dnia zapraszamy na wspólny różaniec wraz z Ojcem Świętym o godz. 07.30 w Kołczygłowach, a w Łubnie o godz. 09.30, aby: Kościół przyjął słuchanie i dialog jako styl życia na każdym szczeblu, pozwalając się prowadzić Duchowi Świętemu ku peryferiom świata. Przez cały październik będziemy się modlić w intencji Synodu, które w tym czasie będzie miał miejsce w Rzymie.
  5. Nabożeństwa różańcowe w październiku w łączność z wieczorną Mszą św.( po Mszy św. poza środą 16.30) , w niedzielę o godz. 11.15.
  6. Różaniec dla dzieci od 1 klasy do 5 klasy dwa razy w tygodniu wtorek i środa o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki Jana Pawła II, na spotkanie formacyjne. Proszę o zabranie Pisma Świętego.
  8. Zapraszamy we wtorek na godz. 16.00 – spotkanie scholii parafialnej do salki Jana Pawła II.
  9. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  10.   W piątek odwiedzimy chorych i osoby starsze z Najświętszym Sakramentem od godz. 08.00. Prosimy o zgładzenie chorych.
  11. Spowiedź święta z okazji pierwszego piątku od godz. 16.00 w Kołczygłowach jak i w Łubnie do Mszy św. Bardzo proszę o przypomnienie dzieciom od 4 – 8 klasy, oraz młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  12. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w Łubnie prowadzona przez ks. wikariusza , a w Kołczygłowach Adoracja Nocna prowadzona przez ks. proboszcza o godz. 21.00, zakończona w sobotę o godz. 07.30 różańcem i Msza św. z okazji pierwszej soboty miesiąca.
  13.  Jest organizowany wyjazd wszystkich chętnych modlących się modlitwą różańcową do Pelplina w dniu 07 października. Nasza parafia na do dyspozycji połowę autobusu, zatem proszę, aby zapisywać się jak najszybciej. Koszt 45 zł.  Wyjazd o godz. 07.00, zbiórka przy salce Jana Pawła II.
  14. Informacja o zawarciu małżeństwa: „Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu.
  15. Jest nowy numer gazety „Pielgrzym” w kruchcie kościoła.
  16. Za tydzień kolekta inwestycyjna na nasze sprawy budowlano-remontowe, które jest naszym wkładem 2% co do inwestycji, która jest zaplanowana na przyszły rok. Obecnie jest zbierana dokumentacja, oraz na dalsze witraże. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę na konto parafii to znajduje się na stronie parafii. Bóg zapłać.
  17. Za tydzień o godz. 10.00 w Kołczygłowach poświęcenie różańców dzieciom, którzy przygotowują się do I Komunii świętej, wyjątkowo proszę o przybycie również dzieci z Łubna. Zostaną ustalone godziny uroczystości Pierwszej Komunii świętej.
  18. Za tydzień w naszej parafii będziemy gościli ojca Sylwestra Maćkiewicza, który przybliży na pracę misyjną i będzie przed kościołem rozprowadzać kalendarze misyjne.
  19. Już dziś zapraszam na Bal Wszystkich Świętych, który będzie miał miejsce w ostatnią niedzielę października. Proszę o przygotowanie odpowiedniego stroju świętego, błogosławionego. Będzie wodzirej, prowadzący bal, równocześnie zapraszamy do wsparcia tego balu.
  20. W dniach 24-26 października w naszym dekanacie będzie pani Marta Przybyła, również w naszym kościele będzie dawała świadectwo swojej wiary.