Ogłoszenia parafialne 16.02. 2020. A. D.

1. W dniu 17 lutego w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja biskupia, która ma miejsce, co 5 lat w każdej parafii naszej diecezji. W naszej wspólnocie będziemy gościć Księdza Biskupa Arkadiusza Okroja. W tym dniu również zostanie udzielony sakrament bierzmowania.  Zachęcam już dziś, aby sobie zarezerwować czas na wspólne spotkanie modlitewne z księdzem biskupem na Mszy świętej o godz.17.00.
    1. Oto plan wizytacji:

12.00 – spotkanie z wiernymi w kościele wraz z szkołą w Łubnie – przedstawienie o Ks. Kard. St. Wyszyńskim

13.00 – spotkanie z nauczycielami i uczniami w szkole w Kołczygłowach – przedstawienie o św. Janie Pawle II

13.45 – wizytacja cmentarza parafialnego i modlitwa za zmarłych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

14.00 – wizytacja plebanii i biura parafialnego

15.00 – spotkanie z rodzinami z naszej parafii

16.00 – spotkanie z Radą Ekonimiczną i Duszapsterską oraz z przedstawicielami wspólnot działających przy parafii

17.00 – Uroczysta Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania.

1. Dzisiejsza kolekta zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Bóg zapłać za okazane wsparcie naszej uczelni.
  2. Dziś zapraszamy na Mszę św. o godz.10.00 w Łubnie, a w Kołczygłowach o godz. 11.45, podczas których zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Jest to związane z obchodzonym w tym tygodniu Dnia Chorego – 11 luty. Bardzo proszę o udzielenie pomocy naszym bliskim, którzy sami nie mogą dotrzeć do świątyni, aby mogli skorzystać z sakramentów świętych.
  3. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować parafianom, za pomoc przy przygotowaniach do spotkania się z księdzem Biskupem. Przy upiększaniu naszych świątyń w Kołczygłowach i w Łubnie. Za okazaną życzliwość. Bóg zapłać.
  4. Przed tygodniem kolekta inwestycyjna wyniosła 2881zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. Już dziś zachęcamy do ułożenia sobie czasu by w dniach od 27- 29 lutego znaleźć czas na rekolekcje wielkopostne.
  6. Ruszyły zapisy już na „Weekend dla Narzeczonych”, decyduje kolejność zgłoszeń, który odbędzie się w dniach 27-29 marzec.