08.10. 2023. A.D.

1. Wychodząc z kościoła po Mszy św. jak i w biurze parafialnym można nabyć książkę o naszej parafii.
  2. Dziś kolekta inwestycyjna na nasze sprawy budowlano-remontowe, które jest naszym wkładem 2% co do inwestycji, która jest zaplanowana na przyszły rok. Obecnie jest zbierana dokumentacja, oraz na dalsze witraże. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę na konto parafii to znajduje się na stronie parafii. Bóg zapłać.
  3. Dziś o godz. 10.00 w Kołczygłowach poświęcenie różańców dzieciom, którzy przygotowują się do I Komunii świętej, wyjątkowo proszę o przybycie również dzieci z Łubna. Zostaną ustalone godziny uroczystości Pierwszej Komunii świętej.
  4. W dniu dzisiejszym w naszej parafii gościmy ojca Sylwestra Maćkiewicza, który przybliża nam pracę misyjną i będzie przed kościołem rozprowadzać kalendarze misyjne.
  5. Dziś na godz. 11.45 zapraszam na spotkanie młodzież z szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców  z Kołczygłów jak i z Łubna.
  6. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki Jana Pawła II, na spotkanie formacyjne. Proszę o zabranie Pisma Świętego.
  7. Zapraszamy we wtorek na godz. 16.00 – spotkanie scholii parafialnej do salki Jana Pawła II.
  8. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. Nabożeństwa różańcowe w październiku w łączność z wieczorną Mszą św.( po Mszy św. poza środą 16.30) , w niedzielę o godz. 11.15.
  10. Różaniec dla dzieci od 1 klasy do 5 klasy dwa razy w tygodniu wtorek i środa o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  11. W piątek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00, jest to ostanie nabożeństwo w tym roku. Proszę zabrać ze sobą świece.
  12. Za tydzień będziemy obchodzili XXIII – Dzień Papieski w tym dniu będzie istniała możliwość wsparcia „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.
  13. Już dziś zapraszam na Bal Wszystkich Świętych, który będzie miał miejsce w ostatnią niedzielę października. Proszę o przygotowanie odpowiedniego stroju świętego, błogosławionego. Będzie wodzirej, prowadzący bal, równocześnie zapraszamy do wsparcia tego balu.
  14. W dniach 24-26 października w naszym dekanacie będzie pani Marta Przybyła, również w naszym kościele będzie dawała świadectwo swojej wiary.
  15. Za tydzień będą wyłożone karteczki na wypominki jednorazowe i na Msze wspólne za zmarłych. Jednocześnie prosimy, gdy ktoś chce zamówić Mszę gregoriańską to oczywiście istnieje taka możliwość, ale prośba jest, aby termin szybciej ustali z wyprzedzeniem chociaż o dwa miesiące.
  16. Bardzo dziękuję Gminie jak i naszym strażakom, za pomoc w przygotowaniu otoczenia naszego kościoła przed zimą. Bóg zapłać.
  17. Jest nowy numer gazety „w Rodzinie” w kruchcie kościoła.