15.10. 2023. A.D.

1. Dziś będziemy obchodzili XXIII – Dzień Papieski w tym dniu będzie istniała możliwość wsparcia „Dzieła Nowego Tysiąclecia” przed kościołem.
  2. Są wyłożone karteczki na wypominki jednorazowe i na Msze wspólne za zmarłych. Jednocześnie prosimy, gdy ktoś chce zamówić Mszę gregoriańską to oczywiście istnieje taka możliwość, ale prośba jest taka, aby termin szybciej ustali z wyprzedzeniem chociażby o dwa miesiące.
  3. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki Jana Pawła II, na spotkanie formacyjne. Proszę o zabranie Pisma Świętego.
  4. Zapraszamy we wtorek na godz. 16.00 – spotkanie scholii parafialnej do salki Jana Pawła II.
  5. W środę przypominamy o co tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15, w tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Tego dnia o godz. 16.50  nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Nabożeństwa różańcowe w październiku w łączność z wieczorną Mszą św.( po Mszy św. poza środą 16.30) , w niedzielę o godz. 11.15.
  7. Różaniec dla dzieci od 1 klasy do 5 klasy dwa razy w tygodniu wtorek i środa o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Za tydzień tj. 22 października na godz. 11.45 zapraszam na spotkanie młodzież z szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.
  9. Już dziś zapraszam na Bal Wszystkich Świętych do Pałacu w Raduszu, który będzie miał miejsce w ostatnią niedzielę tj. 29 października. Proszę o przygotowanie odpowiedniego stroju świętego, błogosławionego. Będzie wodzirej, prowadzący bal, równocześnie zapraszamy do wsparcia tego balu.
  10. W dniach 24-26 października w naszym dekanacie będzie pani Marta Przybyła, również w naszym kościele będzie dawała świadectwo swojej wiary.
  11. Jest nowy numer gazety „Pielgrzym” w kruchcie kościoła, oraz kalendarze.