Ogłoszenia parafialne

22.10. 2023. A.D.

  1. Dzisiejsze niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny można wesprzeć pracę misjonarzy i misjonarek przed kościołem ofiarą składaną do puszki. Bóg zapłać.
  2. Dziś tj. 22 października na godz. 11.45 zapraszam na spotkanie młodzież z szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców. 
  3. Są wyłożone karteczki na wypominki jednorazowe i na Msze wspólne za zmarłych. Jednocześnie prosimy, gdy ktoś chce zamówić Mszę gregoriańską to oczywiście istnieje taka możliwość, ale prośba jest taka, aby termin szybciej ustali z wyprzedzeniem chociażby o dwa miesiące.
  4. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Franciszkanów Maryi do salki Jana Pawła II, na spotkanie formacyjne. Proszę o zabranie Pisma Świętego.
  5. W dniach 24, 25, 26 października zapraszamy do wysłuchania świadectwa wiary Marty Przybyła, która jest również jedną z bohaterek filmu Powołanypl. Spotkania zaczynają się o godz. 18.00 Mszą św. ze świadectwem wiary i modlitwą Uwielbienia. I tak we wtorek: 24 – w kościele św. Filipa Neri w Bytowie, w środę 25 – w kościele Chrystusa Króla w Kołczygłowach, w czwartek 26 – w kościele św. Mikołaja w Parchowie. Na spotkanie zapraszamy w ramach przygotowania do bierzmowania młodzież klas VIII i I-ej szkoły ponadpodstawowej razem z rodzicami, oraz wszystkich chętnych.
  6. Zapraszamy we wtorek na godz. 16.00 – spotkanie scholii parafialnej do salki Jana Pawła II.
  7. Nabożeństwa różańcowe w październiku w łączność z wieczorną Mszą św.( po Mszy św. poza środą 17.30) , w niedzielę o godz. 11.15.
  8. Różaniec dla dzieci od 1 klasy do 5 klasy dwa razy w tygodniu wtorek i środa o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  9. Za tydzień zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych do Pałacu w Raduszu, który będzie miał miejsce w ostatnią niedzielę tj. 29 października o godz. 16.00. Proszę o przygotowanie odpowiedniego stroju świętego, błogosławionego. Będzie wodzirej, jak również FOTOBUDKA 360 równocześnie zapraszamy do wsparcia tego balu.
  10. Jest nowy numer gazety: „w Rodzinie” i „Pielgrzym” w kruchcie kościoła, oraz kalendarze.

Możliwość komentowania została wyłączona.